Od kdy vaše dítě zvládlo miniškoličku?

zobrazeno 1275×

Vložil(a): Christie, 19. 11. 2014 14.38

Jelikož se mi mateřská dovolená kvapem krátí, uvažuji o tom, že dám malou cca 2,5 letou dcerku do miniškoličky, aby se adaptovala na cizí prostředí bez mámy. Od kdy jste tak s tím začala vy a jak to vaše děti zvládly? Díky za názory.

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 3. 1. 2018, 19.16

pokud tam bude třeba max. na 4 hodiny denně, tak si myslím, že je to optimální věk

Mygara

Mygara, 26. 7. 2017, 11.53

po druhém roku dcera, syn šel až do klasické školky po 3. roce, záleží na konkrétním dítěti

Eliška Kozlova, 1. 2. 2017, 8.50

Teď jsem odvedla dceru přesně ve 2,5 letech, šla společně s bratrem, jinak bych ji dala az od září ve 3 letech. Šly za ruku ani se neohledli, ani pusa nebyla.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 22.41

Neumím si to představit syn pláče i když ho hlídá někdo z příbuzných natož školička

Fuga

Fuga, 18. 11. 2016, 13.20

my jsme to zkusili ve 2.5 letech, ze začátku plakal tak 5 minut, a pak byl v pohodě

Minnie, 7. 4. 2016, 18.08

Miniškolku nikdy, dcera šla do klasické státní až v necelých 4 letech a to na vlastní žádost, já bych si ji klidně ještě nechala doma.

louskacek2, 11. 12. 2015, 9.08

My ve 2letech a 3 měsících ale uprimne uz nikdy do klasicke skolky ve 2 a pul letech to uz bylo o něčem jiném.

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 11.41

Jsme z malého města, tak nebyl problém se domluvit, aby šel malý dřív. Je to hrozný neposeda a miluje děti. Bála jsem se, jak to bude snášet, jelikož je zvyklý jen na mě, trochu na tatínka a na babičky minimálně. Měl nastoupit ve 2,5 s tím, že uvidíme, jak si bude zvykat. Shodou okolností 2 dny před nástupem jsme skončili v nemocnici a tak jsme školku posunuli o měsíc. V nemocnici jsme pobyli 5 dní a 2x tam šel do nemocniční školky, moc se mu tam líbilo a nechtěl zpátky na pokoj a to samé pak v klasické školce, takže začal chodit po O na každý den. Už jsou to 3 týdny a zítra chceme vyzkoušet, jestli tam bude spinkat, doma totiž nespí.

mtina, 5. 3. 2015, 9.14

u staršího jsem to zkusila kolem 2roku ale celý to probrečel tak jsem přestala. a šel klasicky do školky od záři kdy měl 3roky a dva měsíce týden probrečel a ted školku miluje, tenkrát nebyl ještě na to zralej.. Mladší má 16měs tak to zatím neřeším a uvidíme jak na tom bude časem

Jana V., 20. 1. 2015, 7.24

Ja davam holky do miniskolky od zhruba 2 let a 3 mesicu, dvakrat v tydnu na cca 3 hodiny dopoledne. Prvni navstevu jsem absolvovala s nima, hraly jsme si, malovaly, byly uplne v pohode, moc se jim tam libilo. Ted tam chodi opravdu rady! Ovsem ja mam toto asi jednodussi o to, ze jsou to dvojcata, ma jedna druhou, takze na mamince nejsou uplne tak zavisle! Alespon se to tak zda, zatim!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů