Narozeniny ve školce

zobrazeno 3590×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 21. 1. 2017 20.55

Maminky, syn právě nastoupil do školky. 1.března mu budou tři roky a já už začínám řešit, co by asi tak měl přinést ten den do školky.. Za mne se nosily bonbony, které se rozdaly ostatním dětem. Do naší školky se ale nesmí nosit jakékoli jídlo, ani třeba jablka z vlastní zahrady, vše je hlídáno, takže bonbony nepřipadají v úvahu :) Měly byste typ na nějakou pozornost pro děti za rozumnou cenu? Nebo se to už nedělá? Jak to máte u Vás? Nebo co například Vaše dítě dostalo od kamarádů? ;)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 1. 12. 2017, 5.44

tak ty bonbony jsou balené, kupované, tak jim nemůže nic být

Mygara

Mygara, 3. 4. 2017, 16.22

my dávali jednou obtisky z jogurtů

Kamila Pecharová, 28. 3. 2017, 21.05

Tak jsem koupila všem bublifuk a paní učitelka na mě koukala jak blázen, že prý by stačily bonbóny Inu, líná huba... Ale děti měly radost! Teď dostal syn od kamaráda ve školce krabičku ve tvaru dortu, ve které bylo lízátko, hopík a předpokládám že domácí plastelína..

Kikinka30, 28. 3. 2017, 19.23

Vzala bych domaci dort a mozna bubliny, ty jsou fajn

Lusesita25, 27. 1. 2017, 21.26

Me se libil ten napad s bublifukem nebo razitky

vendy.z, 27. 1. 2017, 10.52

My nosíme dort... Co třeba donést věci na oslavu - bublifuk, hry, narozeninové čepičky, tácky a pod. a domluvit se s učitelkou na něčem...

Martaaa

Martaaa, 24. 1. 2017, 20.40

Mě napadá třeba pro každé dítko razítko...

Pávinka, 23. 1. 2017, 8.30

já bych dala třeba nějaká semínka kytiček do nějakého malinkého pytlíčku s mašličkou doma si můžou tajemnou kytičku vypěstovat a vlastně až pak zjistí, co to je, dělala jsem to tak s dětmi a byly nadšené vždy prostě semínka kouzelné kytičky

Fuga

Fuga, 22. 1. 2017, 16.42

u nás jsou povolené kupované věci (sladkosti), ale ne třeba doma upečené. Napadá mě magnetka kromě již řečeného

benca, 22. 1. 2017, 14.30

ani u nas sa nemoze nosit ziadne jedlo, ale ked ma dieta meniny tak povolia sladkosti, ale raz sme dostali napr ked malo dievcatko meniny tak bublifuk rozdavalo detom

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů