Jazyková školka

zobrazeno 593×

Vložil(a): Starkova, 18. 6. 2022 23.26

Zdravím maminky, napíšete jestli chodí Vaše děti do jazykové školky? Pokud ano - jak jste spokojené a opravdu se děti cizí jazyk naučí? Děkuji za zkušenosti :) My jsme z Prahy.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Martina90, 23. 6. 2022, 23.48

Holky, taky jsem na školku Trojská labuť slyšela dobré recenze - nevíte? Berou ještě děti?

Bibiana, 26. 6. 2022, 15.26

Ano, určitě je kontaktujte a domluvíte se. Co vím, ještě děti berou, ale místa se rychle plní - školka je celkem vyhlášená

Minnie, 21. 6. 2022, 17.05

Syn chodí do třídy, kde učitelky mají státnice z AJ a říkají dětem co se jak řekne anglicky, ale primárně je čeština a ani bych jinak nechtěla. Je ale pravda, že syn říká barvy anglicky, jelikož pro dítě je snažší říct blue než modrá.

Eliška Kozlova, 22. 6. 2022, 20.10

Můj nejstarší to měl také tak, na tříleté prohlídce mluvil anglicky ... a to měl jen s dětských videí na YouTube ... Teď končí pátou třídu a Aj mu jde tak na dvojku, takže žádná hitparáda. Mladší děti už sjížděli maximálně CtD

Minnie, 23. 6. 2022, 17.23

Manžela sestra žije v Anglii, její partner mluví anglicky a děti česko anglicky, tak naše děti dost pochytávají i takhle přirozeně a videa na Youtube taky občas v AJ.

Bibiana, 19. 6. 2022, 22.44

Dobrý den, měla chodí dcerka do jazykové školky Trojská labuť a jsem moc spokojená. Školka nabízí i hodně kroužků, mají celkově skvělý přístup k dětem a učení jazyka je přirozené a malá se teda už perfektně chytá, co se týká slovíček.

Havlikovka, 20. 6. 2022, 22.33

O školce jsem už slyšela - nevíte prosím, jestli ještě berou děti? Dcerka má 2,5 roku a možná se v práci uvolní místo už v září.

Bibiana, 22. 6. 2022, 21.22

Mají i jesličky, co vím - mrkněte na jejich stránky https://www.trojskalabut.cz/

Katka

Katka, 19. 6. 2022, 9.01

Soustředila bych se hlavně na češtinu, protože počítání do deseti anglicky to nevytrhne, když neumí česky.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů