Dotazník do školky

zobrazeno 1760×

Vložil(a): Leňulka, 30. 4. 2019 8.57

Ahoj maminky, prosím co už máte dítka ve školce vyplňovali jste dotazník pro učitelky aby o dítku něco věděli? Jako jak se dítku říká doma, jestli jsou jídla co nejí, co má rádo co naopak, jestli je něco v čem vyniká oproti vrstevníkům? Právě u té kolonky v čem vyniká jsem se zasekla, se stejně starými dětmi se nestýkáme, moc jich tu není co by jsme znali takže jak mám vědět co v tom věku normální a co je lepší, navíc se mě to zdá jako ptákovina, však každé dítě je jiné a každé vyniká v něčem jiném, záleží co má rádo přece. Takže fakt nevím co do té kolonky napsat, že umí všechny písmenka, počítat do 10ti a pozná zvířata pravými jmény např. gorilu od šimpanze atd. že neřekne postě je to opice apod.? Vyplňovali jste také takový dotazník? Tahle kolonka je fakt hloupost dle mě

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Nikoll, 3. 7. 2019, 17.21

My jsme teda nic takového nevyplňovali, leda tak co se jídla - alergií týče. Ale rozhodně bych se s tím nijak nestresovala, prostě bych to nechala prázdné, ať učitelky sami posoudí, v čem vyniká nějak mi totiž uniká smysl tohoto srovnávání dětí, v čem je moje lepší a co Tvoje rozhodně neumí

Ketris

Ketris, 9. 6. 2019, 8.28

Nic takove jsme neresili..

Pavla T., 27. 5. 2019, 10.17

My jsme nic takového nevyplňovali, ale být vámi se tím moc netrapím a vypsala bych tam ty věci které jste uvedla zde 😉

JanaH, 5. 5. 2019, 9.26

My jsme vyplňovali jen před nástupem staršího syna, u mladšího už to nebylo. Myslím, že je to vyloženě orientační, takže bych se s tím nestresovala a vyplnila jen to, co vám přijde důležité. Např. co nejí, jestli se něčeho vyloženě bojí, co rád dělá.. Ale nevím teda, co tam máte za kolonky.

Čertice, 4. 5. 2019, 14.13

My ještě nevíme,jestli ho přijali, tak jsme zatím žádný dotaznik nedostali

porsche, 2. 5. 2019, 15.34

Takovy dotaznik u nas ve skolce nastesti nemaji

Adrianita, 2. 5. 2019, 10.50

Vyplnovali, ale myslím, že to moc nečtou, nebo to stejně zapomenou.

Lusesita25, 1. 5. 2019, 15.42

Koukám, že jestli syna přijmou tak se máme na co těšit.

jancaan, 1. 5. 2019, 14.20

U nás se nic nevyplňovalo. Jedine jsme nahlásili případne alergie.

Leňulka, 2. 5. 2019, 6.38

Tak alergie v dotazníku nejsou, ty byly v papíru co potvrzuje doktor

WeruskaSK

WeruskaSK, 1. 5. 2019, 10.59

nevyplnali sme, ale sestra vyplnala otazky ze ci je agresivny a podobne, skor o spravani to bolo

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů