Jak zabavit miminko

zobrazeno 2087×

Vložil(a): mckvak, 31. 5. 2015 7.48

Mame 6ti tydenni holcicku. Nevydrzi uz cely den spinkat tak by me zajimalo jak ji zabavit. Obcas vydrzi chvili koukat kdyz varim nebo neco delam, povidame si a tak, ale nejde to dokola. Prestane ji to bavit a zacne byt trochu mrzuta. ne nic drastickeho. Mate nekdo nejaky tip na zabavu takhle maleho prcka?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 22. 1. 2018, 10.57

tak zábava u ní ještě asi moc nehrozí, já si s malou hodně povídala

Mygara

Mygara, 24. 8. 2017, 14.48

podle mě zabere měnit jí polohy, velké černobílé obrázky a aby vás měla nadoslech

Kikinka30, 28. 3. 2017, 11.29

Zpivat a pianko s pisnickami,hracky s hudbou a svetylky,to u nas zabyralo

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 1. 12. 2016, 23.07

Já si s ním hodně hrála a povídala mu

Fuga

Fuga, 22. 11. 2016, 13.19

můžete zkusit hrazdičku s hračkami nebo ji vzít do nosítka

louskacek2, 19. 11. 2015, 8.04

Casto stridat mista a zabavovat ruznymi hrackami.

mckvak, 19. 11. 2015, 8.50

No z 6ti tydenniho miminka je ted 7 mesicni slecna

louskacek2, 19. 11. 2015, 12.36

Tu uz jde zabvit vic co:-). Ja ma ted doma skoro 8 tydenni tak jsem premyslela podobne. Nejradsi ma teda sycak noseni na rukou ale to nechci moc zvykat. Takze mame doma kocarek, lehatko a postylku s kolotocem a pres den stridame to. A kdyz prijde starsi dcera ze skolky tak mu hraje divadelko s plysakama a tim ho taky na dost dlouho zabavi:-)

Zuzka Čtvrtečková, 16. 11. 2015, 22.33

Zpívali jsme, říkali básničky, povídali si nebo jsem ho dala na hrací deku

Minnie, 3. 11. 2015, 9.26

Obě holky měly nejradši když jsem na ně mluvila a chrastila jim chrastítky. Říká se, že nejlepší hračky na koukání jsou rodiče, asi na tom něco pravdy bude a jinak je zaujal kolotoč a hazda.

luciusmius, 29. 10. 2015, 6.30

Mela jsem ten stejny problem pomohlo mi vybracni lehatko ani jsem ho nezapinala a jak semala hybala tak se houpalo a s tim i ty hracky na te hrazdcce no treba jsem si u vareni pustim pisnicky a tancuju a ona kouka co to ta mama predvadi zezacatku byla sice vyvalena vypadala ze nevi co s o tom ma myslet ale ted uz se smeju a ma z toho taky prcu

benca, 24. 10. 2015, 7.33

mala aj v postielke vydrzala chvilu s hrackami, alebo som jej pustila ten kolotoc nad postielkou a bolo to na stenu s rozpravkou to pozerala akoze, moc tomu este nerozumela, alebo v hupacke takej vajckovej, to sa na baterky same hupalo a tam vydrzala, ked som chcela nieco urobit, mam zive dieta, ale vzdy som stihla uvarit, upratat za doobedie, neviem si predstavit, ze by som to robila vecer, okolo obeda uz sme boli na prechadzke, aj dvakrat

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů