Vytvarna krabice

zobrazeno 302×

Vložil(a): dadinkamaminka, 1. 6. 2017 16.03

Maminy, zajimalo by me, zda jste nektera doma vyrobily pro decks nejakou tu vytvarnou krabici? Mate pripadne nejakou fotku, jak se vam to povedlo? Chtela bych malemu vymyslet nejake aktivity. A kupovat se mi ji moc nechce, neni to zrovna levne. Dekuju!

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vendy.z, 9. 6. 2017, 20.43

Vůbec netuším o co jde...mám výtvarné potřeby v kufříku...

Fuga

Fuga, 4. 6. 2017, 8.56

nic takového jsem nedělala, většinou si najdu, to co chci tvořit a to uděláme

benca, 2. 6. 2017, 18.59

ja som vymyslela, ze na obrazku bol velky zamok podlepime ho tvrdym papierom, na slamky nalepime zvieratka tiez vystrihnute a postavy a hrame divadlo

Mygara

Mygara, 2. 6. 2017, 17.52

jak radí ostatní, inspirujte se zde na webu, tady je toho tolik

Žofinka

Žofinka, 2. 6. 2017, 8.58

nic jsem takto nedělala, lepší je mít základní potřeby, a pak podle toho, co budete dělat dosehnat zbytek

dadinkamaminka, 2. 6. 2017, 9.11

Prave ze me moc nenapada, co bysme mohli delat... Kouknu do te dilnicky:-)

nikolava, 2. 6. 2017, 8.21

Také si myslím, že tady v dílničce je nápadů hodně, pomalu na celý rok

dasza, 2. 6. 2017, 5.55

V lete toho .oc netvorime..sme furt venku...v zime a na tematicky casti furt..staci kouknout na net..kufrik tematicky je k nicemu..my je obcas vyzkousi.e ze zvedavosti..je to prijemne zpestreni.ale jinak se bez nich obejdem

snany, 2. 6. 2017, 5.33

Nápadů je plný internet( i pinterest) , včetně tady výtvarné dílny. Výtvarnou krabici na určité téma bych nevytvářela. Kupte si základní věci- lepidlo ( i izolepu), nůžky, pastelky, barvy vodové i prstové, štětce, špejle, dřevěné špachtle, plastelínu, výkresy, barevné papíry, děrovačku..., a pokud to chcete mít někde uložené kupte si kufřík, třeba od Kazeto jsou kvalitní.

patricia077

patricia077, 1. 6. 2017, 22.21

Napadu je tu dost..dcera dnes vyhrabala takovou blbost slepice a vajíčka hra a docela ji to zabavilo

Zdeňka S., 1. 6. 2017, 21.39

Nic takového nemáme, prostě pokaždé vymyslíme něco nového

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů