Rozlučka se svobodou

zobrazeno 1205×

Vložil(a): fial.adela, 11. 9. 2021 19.20

Ahojky, plánuju s dalšíma kamarádkama naší společné kamarádce rozlučku se svobodou, nikdy sem nic takového neplánovala ani na žádné taková akci nebyla, tak vůbec nevím kam jít jsem nějak bez nápadu, nenapadá vás něco??

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 22. 12. 2023, 6.02

My jsme chystali rozlučku se svobodou mojí nejlepší kamarádce vloni v létě a nakonec jsme to udělali u nás na zahradě. Máme velký bazén, gril z https://www.avenberg.cz/k95-grilovani-grily-na-drevene-uhli , repráky i posezení, půjčila jsem párty stan a rozjeli jsme to u nás. Sousedům jsem to řekla, takže s tím počítali a nikdo neměl problém a my jsme si to užili .

vranovahan, 29. 6. 2023, 15.56

Ono to podle mě hodně záleží na tom, co má vaše kamarádka ráda a tak. Nejdůležitější je, aby si to užila. Vím, že manžel něco takového teď organizoval pro jednoho svého kamaráda a podle toho, co říkal, tak to prý bylo dost divoké. Prý například nechyběly ani erotické masáže, viz https://www.mataharisalon.cz/cs Kdybych něco takového organizovala já, tak bych se asi také vydala tímto směrem.

Kiska, 21. 6. 2023, 21.35

Já jsem nechtěla vymýšlet nic speciálního, chtěla jsem si prostě užít hezký večer s kamarádkama takže jsme šli na terasy v https://www.galerieharfa.cz/ mám jejich appku takže jsme si koupili výhodně lístky na letní divadlo a fakt jsme si to užili

Werushka, 28. 2. 2022, 19.41

Úniková hra zní jako dobrý nápad:-) Sice jsem na tom brainfaq nebyla ale dost jsem o ní už slyšela, asi už je čas to vyzkoušet:-)

Annazel, 18. 10. 2021, 17.00

Já moc děkuji za tuto diskuzi, pátrám, pártám co přítelovi dát k narozeninám, a takovýhle zážitek by ode mě asi nečekal:-) Tak ho tam zkusím vzít jak opřekvapení

evinamaluska, 1. 10. 2021, 23.07

Hele byla jsem na kukaččím hnízdě a na labyrintu, obě jsou jsou super, obě mužu doporučit

fial.adela, 2. 10. 2021, 20.53

Tak fajné, super moc děkuju dám to jako nápad kamarádkám a kouknem na to spolu Ale asi do toho půjdem, není už moc času a tohle se zdá bezva

evinamaluska, 3. 10. 2021, 11.08

Hele, jako opravdu myslím že toho nebudete litovat

evinamaluska, 20. 9. 2021, 10.37

A tak co třeba úniková hra? To je tedka celkem moderní, skoro každý už na tom aspon jednou byl.. a když se sejde dobrá parta a dobrá hra tak je to užitý super večer

fial.adela, 29. 9. 2021, 10.06

Nápad je to dobrý Ale bohužel jsem na žádné nikdy nebyla, tudíž žádnou neznám.. Nemáš tip na dobrou, která by nás mohla bavit ?

evinamaluska, 29. 9. 2021, 12.00

Jjj znám, byla jsem na hodně z nich. Nejlepší se mi zdá tahle https://brainfaq.cz/ fakt mě bavila

fial.adela, 30. 9. 2021, 22.50

to vypadá dobře, a na které hře jsi byla, jakou bys doporučila ?

Emka, 28. 12. 2021, 12.35

dost dobrý nápad taková úniková hra, je to originální nápad:-) Je to super zážitek

jancaan, 13. 9. 2021, 13.17

Záleží, abyste si to hlavně užili. Takže třeba welness víkend, posezení ve vinném sklípku, denní výlet.. ne, každá nevěsta má ráda tento typ zábavy. Kamarádka nevěsta uspořádala poklidné posezení u ní doma. Přišlo mi to jako klasické setkání kamarádek, pokec a víno, ale to je každého věc:-)

V007A, 12. 9. 2021, 12.38

Něco, co baví všechny. Záleží, jak je nevěsta pro srandu atd. To je taková nevděčná práce 😂

Minnie, 12. 9. 2021, 8.43

Ha, ač mám za sebou několik svateb, kde jsem byla jako host, tak jsem nikdy na žádné nebyla, jelikož se nepořádala jen jednou měli známý rozlučku na zahradě, společnou nevěsta i ženich, tam byl sud, grilování, různé chuťovky a večer lampiony a soukromé disko. Ještě stojí za zvážení, zda ta dotyčná kamarádka o rozlučku vůbec stojí 🤔 třeba já s mužem jsme každýho upozorňovali, že na tohle nejsme. O svobodu jsme totiž dávno přišli narozením dětí 😂😂

Katka

Katka, 12. 9. 2021, 15.12

Jj můj muž taky neměl, nikam by nešel 😁Mně to vnutily kolegyně v práci, sama bych taky nic neorganizovala, přijde mi to i trochu zbytečné v případě, že manželský život je lepší než ten svobodný. 😉

Minnie, 12. 9. 2021, 15.14

Souhlas na 100% 😉

fial.adela, 16. 9. 2021, 12.31

No právě že něco takovýho naznačila že by chtěla Dál už jsme to s ní nerozebírali aby bylo překvapení

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů