Prázdninový deník

zobrazeno 1434×

Vložil(a): snany, 25. 7. 2016 6.42

Myslím, že nastal vhodný čas začít psát prázdninový deník, sice je už skoro půlka prázdnin nenávratně fuč, ale to nevadí. Jelikož dcera(5,5 let) ještě neumí moc psát bude to spíše deník kreslený - a o to zajímavější. Milé maminky, vytváříte s dětmi prázdninové deníky, používáte již hotové koupené "šablony" nebo vám stačí obyčejný sešit ( papír)?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 1. 12. 2017, 13.53

šikovná, jestli to opravdu dělala .-)

Fuga

Fuga, 12. 12. 2016, 20.00

psát deník mě nikdy nenapadlo, jsem ráda když popíšu fotky... ale je skvělé, že se k tomu dcera má a já jsem spíše pro klasický sešit s tvrdšími deskami

Klara89, 22. 9. 2016, 15.26

Já jsem dceři koupila Cestovní deník http://nakuptydne.cz/obchod/zapisniky/papelote-cestovni-denik/ . Mají ho v mnoha textilních/barevných provedeních a nemusely jsme žádný tvořit. Lepíme tam společně fotky z výletů, vstupenky na hrady atp. Malá si tam samozřejmě i píše a kreslí. Super je, že to má i gumičku na tužku. Můžu vřele doporučit.

Minnie, 16. 9. 2016, 11.40

Prázdninový deník nemáme, ale koupila jsem sešit s tvrdými deskami a píše Kroniku naší rodiny. První příběh je tam o porodu první dcery - to jsme se stali rodinou . Pak je tam vítání občánků, výlety, dovolené, dcery narozeniny, všechny Vánoce... Zkrátka události podstatné pro nás a děti. U mladší taky bude porod, vítání, dovolené, výlety, vše. Ale musím přiznat že už jsem dloooooouho nepsala ale napravím to až mladší dcerka povyroste a vyhrajou si holky spolu, tak bude víc času . Vždy napíšu přiběh, nalepím pár fotek, z porodnice tam mám nalepenou dcery jmenovku z postýlky, kartičku s mírami... Z výletů jízdenky, vstupenky... Všechno možný. Baví mě to a jsou to super vzpomínky.

snany, 17. 9. 2016, 8.45

Taky jsem si říkala, že mladší povyroste bude více času a že si budou děti společně hrát. Teď se tomu akorát směji a stále dělám rozhodčího neboť se mlátí a žalují Umí se i spojit proti mamince Takže času je míň a míň

Minnie, 17. 9. 2016, 10.12

Ano, dohady a praní se je ta druhá možnost... Ta nad kterou radši nepřemýšlím

Zuzka Čtvrtečková, 26. 7. 2016, 22.47

Super nápad! Hned začneme tvořit:-)

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 26. 7. 2016, 7.31

Syn má teprve rok a kousek a deník nemáme, ale každý výlet fotím, takže si můžeme udělat deník z fotek

benca, 26. 7. 2016, 7.13

ja som si ako dieta pisala cely rok dennik, mozno do toho zasvatim aj dceru

Eliška Kozlova, 26. 7. 2016, 0.42

To je dobrý nápad, dřív jsem jen z každého výletu vyvola 1-2 fotky do albumu. Teď uz moc nestíhám, ale za rok bude synkovi 7 a bude mít poslední skolkove prázdniny (ma odklad), takže to bude fajn vzpomínka

jitka46

jitka46, 25. 7. 2016, 23.23

co vím z dětství, moc dlouho to děti nebaví...

Kamila Pecharová, 25. 7. 2016, 21.48

Díky za tuto diskuzi! Nedávno jsem přemýšlela o tom, že bychom měli něco takového začít psát. Každou chvíli jsme někde a byla bych ráda, aby se kluci jednou mohli podívat, kam jsme je jako malé vzali.. Chtěla bych zapsat každý i malý výlet po okolí. Existuje nějaký hezký cestovatelský deník? Máte někdo nějaký vyzkoušený?

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů