Kreativní boxy

sledováno 1× zobrazeno 1517×

Vložil(a): snany, 28. 7. 2016 0.45

Milé maminky, kupujete předpřipravené kreativní boxy na tvoření? Pokud ano, jste spokojené? Cena je přiměřená? Před cca třemi lety jsem měla předplacenou Magickou krabičku ( teď už se neprodává), bohužel pro dceru v té době příliš složité tvoření. Řekla bych, že na dovolenou naprosto ideální nebo pro ty jenž začínají tvořit s dětmi.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 29. 11. 2017, 12.30

nikdy jsem nic takového "po kupě" nekoupila, ispiraci hledám na netu a koupím, co je potřeba

Fuga

Fuga, 13. 12. 2016, 14.03

zatím jsme žádný nekoupili a ani jsem o předpřipravených boxech neslyšela

GabrielaS, 9. 10. 2016, 0.19

Mám teď také čerstvou zkušenost s MAKABOXem - a mohu jenom doporučit. Syn (7 let) dostal jako dárek "Všechny barvy duhy" i "Rodinu", a přestože není ze své podstaty právě "tvořivec", moc ho to baví. Já jsem nadšená z toho, že jsou aktivity přizpůsobené dětem (určitě zvládnou i mladší děti) a převážnou část tvoření opravdu zvládnou děti samy. Esteticky moc příjemné, balení praktické, návody srozumitelné, celkově prima počin pro rozvoj dětské tvořivosti a pro milou společnou aktivitu s rodiči.

jarmilas, 5. 10. 2016, 20.12

Mám dobrou zkušenost s MAKABOX, kreativní sada, plná tvoření, tvořily 4 děti, různých věkových kategorii. Trávily jsme společné chvíle a děti to velmi bavilo .Box je naplněn vším co k danému tvoření potřebujete, nemusíte už pak nic víc řešit. Cena je 400kč,ale odpovídá tomu co v boxu je, předplatné je samozřejmě levnější.Super přístup, po objednání mi to přišlo téměř okamžitě a ještě k tomu rovnou na dovolenou. A po domluvě mi do boxíku přidali více věcí, abychom mohli tvořit všichni.

Minnie, 17. 9. 2016, 11.19

Zatím jsme nekoupili.

ZivaVoda06, 13. 9. 2016, 22.18

Na kreativní boxíky jsem narazila letos na jaře, poprvé jsem se dostala k Ani-Muk krabičkám, které mě zaujaly po estetické stránce. Zkusila jsem objednat téma Vesmír, málá byla nadšená a všechno (v necelých sedmi) zvládla s přehledem sama. Uvažuju o předplatném, vydávají ho pravidelně každé dva měsíce, což se mi zdá ideální. Planetky nám visí v pokojíčku doposud

janda, 13. 9. 2016, 22.12

My jsme měli od animuku Lidské tělo, a velká spokojenost. V boxíku bylo všchno, co ej potřeba, vyráběli jsme tričko s orgány, kostru, a pak tam byla ještě stolní hra. Našeho osmiletého to bavilo moc, a to na tvoření zas tak úplně není. Makabox neznám, Pikle z pytle mi přijdou spíše pro školkové děti.

vivianr, 10. 9. 2016, 14.48

Já mám pocit, že se to tu pak všude válí. Dobrá byla sada na mýdla, ale vadilo mi, že u toho musím dost asistovat, aby se malá nepopálila.

Topik2, 23. 8. 2016, 23.21

Teď jsem skoukla pikle z pytle....zajímavé

Jana V., 7. 8. 2016, 9.14

Já nedávno dětem koupila Pikle z pytle, doporučuji, spousty krásných kreativních aktivit, dlouho jsme sice tvořily, ale děti to opravdu moc moc zaujalo .... uvažuji nyní o boxec AniMuk

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů