Jaký vztah mají Vaše děti ke zvířatům a která mají nejraději?

zobrazeno 501×

Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 30. 9. 2016 17.47

Jaký vztah mají Vaše děti ke zvířatům a která mají nejraději? Syn (1,5 roku) miluje nejvíc ovečky. Vždycky říká etě bé a musíme se na ně jít podívat. Má je u prababičky spolu se slepičkama a kachnama :-) Dokud u něj nejsou příliš blízko, tak je to dobré, ale když ho chtěl strejda posadit na berana, tak se bál :-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 2. 11. 2017, 19.20

nevím, co měly nejraději, doma jsme měli jednou natajňačku rybyčky a myš

Minnie, 3. 2. 2017, 17.33

Starší má ráda vše kromě pavouků a mladší asi taky, ale nejvíc momentálně pejsky a kočičky.

Fuga

Fuga, 10. 1. 2017, 2.57

nemají nějaké vyloženě oblíbené, asi vše, co se dá hladit

Lenča Pešková, 5. 11. 2016, 13.31

Malá miluje psi, kdekoliv, kdykoliv nějakého vidí, hned skáče, mává rukama, na obrázku pusinkuje, plyšáky objímá😃 u koní chce zase písničku😃

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 19.08

Syn říká, že pes je haf a chodí koukat z okna, jestli nějakého neuvidí

Zuzka Čtvrtečková, 5. 10. 2016, 19.34

Oba synové milují jakákoli zvířata. Včetně brouků, pavouků,myší atd.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 10. 2016, 19.51

Tak syn zatím neprokazuje známky toho, jestli se mu pavouci a brouci líbí nebo ne

Mahdalka, 4. 10. 2016, 23.09

Můj syn miluje zvířátka už od mala.Jakmile vidí že má někdo na vodítku psa,hned ho chce půjčit a vodit a to už snad od 1,5 roku a taky ho hrozně baví házet jim míčky nebo ty lítající talíře.V zoo jsme v létě každý týden,máme permanentku a k tomu ještě jezdíme na různý farmy.Jinak když jdeme nakoupit,malej hned uteče do zoo obchodu kde maj zvířátka(papoušky,rybičky,morčata,potkany,králíčky,želvy,leguány.....). Na chalupě s babičkou chodí krmit králíky,je schopnej i sám nepozorovaně otevřít králíkárnu a nějakýho vytáhnout.Máme u babičky dvě kočky,kterým dává do misky granule nebo kapsičku a letos si máma pořídila i dvě krůty,který syn chodí sám pást a pak je zažene do výběhu.Já s oblibou říkám,že je to můj sedlák nebo jezeďák,u sousedů na chalupě jel už několikrát traktorem a krmil prasata bramborama,kdyby moh,tak k nim vleze do chlívku

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 10. 2016, 16.02

Tak to je moc pěkné, já bych byla také v zoo každý den, ale bohužel jí máme trochu dál

veru.veru, 1. 10. 2016, 20.51

Láska ke zvířatům je jeden z nejdůležitějších aspektů mojí výchovy, chci,aby děti chovaly lásku k životu jako takovému,tudíž i k životu zvířat.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 1. 10. 2016, 20.54

Také jsem moc ráda, že je syn má rád

Topik2, 1. 10. 2016, 17.43

Máme doma dvě kočky,papoucha a křečka....zvířata milujeme všechny starší s n by chtěl pejska ale toho jsem zatím zamitla

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 1. 10. 2016, 20.46

Tak to máte doma pěknou sbírku

klarike1

klarike1, 1. 10. 2016, 7.43

Doma žádné nemáme, ani bychom nechtěli, ale celé léto chodíme po výletech za zvířátky. Dcerka by byla v zoo nebo na farmě každý den. Máme zvířátka moc rádi, ale s odstupem alespoň půl metra Na žádné by asi dobrovolně nesáhla, ale to proto, že já a manžel také ne. Nejraději má medvědy a lachtany, ale když jsme v zoo, tak se těší na každé zvířátko. Doma non stop léčí všechny plyšáky a stará se o ně s největší láskou.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 1. 10. 2016, 9.44

Já jako malá také milovala lachtany Také doma žádná nemáme, ale u prababičky ty kachny, ovce, slepice a také jsme jezdili po zoo

klarike1

klarike1, 1. 10. 2016, 14.52

vyznělo to, že také nemáte žádné lachtany zvířátka asi milují všechny děti

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 1. 10. 2016, 20.46

Jo jak to čtu, tak to tak zní škoda, já bych lachtana doma chtěla

Petra Schoberová, 30. 9. 2016, 21.18

Maly ma rad všechna zvířatka teda aspon ta co zatím potkal libi se mu kozenky ty ma jeden pan u parku kam sem tam chodíme takže krmíme kozenky, jinak pejsky miluje od rodiču fenečka ta se z něj muze zblaznit, bohuzel nas vlastni hafan je na tom jinak..

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 1. 10. 2016, 9.45

Tak syn má pejsky také rád, ale nesmí být u nich blízko. Vždycky kouká z okna, zda neuvidí haf -

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů