Čas dětských besídek a karnevalů. Jak letos zvolíte kostým?

zobrazeno 2999×

Vložil(a): Christie, 15. 12. 2014 15.15

Maminky, předvánoční a povánoční čas nahrává dětským besídkám a karnevalům. Už máte s dětmi vymyšlený nějaký originální kostým? Vyrábíte svůj vlastní nebo kupujete? Pochlubte se a inspirujte nás ostatní, které ještě tápeme. Mám přeci jen ještě malou dceru, takže si sama zatím moc neřekne, jaký převlek by se jí líbil.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 5. 1. 2018, 13.48

zatím jsme kostým, červenou Karkulku , podědili, pak se uvidí

Mygara

Mygara, 26. 7. 2017, 14.23

většinou to byla maska co dům dal, princezna anebo kouzelník

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2016, 19.49

Syn asi půjde v únoru za čerta, máme rohy a trojzubec

Fuga

Fuga, 19. 11. 2016, 10.58

dělala jsem kostým pejska. Ušila jsem ze starého bílého trika čepici a na to uši. a další triko jsem pošila hnědými fleky

Minnie, 23. 3. 2016, 12.34

Dcera byla v roce za zajíce, měla kombinézku s ušima a ocáskem a stačilo domalovat fousky. Ve dvou letech byla za Karkulku, z věcí co měla doma. Červené tričko, sukýnka, čepička, malý košíček a do košíčku sušenka. Vloni byla za princeznu a teď ve školce za orientální tanečnici - moje mamka jí dovezla z Egypta takovou tu cinkací sukýnku, podprsenku a čepeček.

mckvak, 19. 6. 2015, 9.55

Na tohle se hrozně těším až s naší malou budeme chodit na tyhle akce a budeme spolku vymýšlet co za kostým vytvoříme

Christie

Christie, 2. 2. 2015, 16.03

Super inspirace maminky. Pravdou je, že na kostýmech pro děti se alespoň můžeme my maminky pěkně realizovat a vyřádit A když má pak navíc kostým úspěch, to potěší

baruska, 2. 2. 2015, 15.49

Ja pracuju ve školce,takze karneval máme v sobotu celé odpoledne pro rodiče,každý rok jsme s dcerkou za něco jiného,loni jsme byly za minie a mickeyho,letos asi za ferdu a berušku,kostýmy vymýšlím doma a vždy měly úspěch

ivka1981, 23. 12. 2014, 15.20

my jsme loni byli poprvé na karnevalu a syn měl berušku. Stačilo černé tričko, černé tepláčky, krovkya tykadla byly ušité ještě po mě, když jsem byla malá - tykadla teda nechtěl. Ale byl spokojený, byly mu dva roky, letos asi využijeme znova. Tričko i tepláčky se dají použít na běžné nošení, nejsou nijak speciální

Christie

Christie, 15. 12. 2014, 21.45

Děkuji Vám za reakci. Baletka pro holku je moc fajn, je fakt, že se pak dá použít třeba ještě na vílu No a černokněžník, to muselo být super! Když nepočítám převleky zvířátek, tak kluci mají, čistě dle mého názoru, trošku širší škálu výběru, mají víc pohádkových hrdinů

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů