Choditko ano.ci.ne? Pouzivate

zobrazeno 979×

Vložil(a): Sooňaa, 29. 10. 2016 7.46

Maminky maji vase deti choditka? Nebo jste.proti tomu je pouzivat?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lenkaplenka, 5. 9. 2020, 9.43

Zdravím. Já přemýšlím nad tímto chodítkem https://detivbavlnce.cz/choditka/13973-vtech-choditko-uc-se-a-poznavej-ruzove-cz.html vypadá zajímavě.

Rmanna, 27. 3. 2018, 23.59

Syn choditko měl... Je to živel od mala,takže v choditku spokojene dkter 👌

Mygara

Mygara, 27. 4. 2017, 12.27

jsem proti, dítě si poradí i bez něj a ono samo nejlépe ví, na co může troufnout

Digizanet, 15. 3. 2017, 21.23

nechápu, že prodej chodítek ještě nebyl dávno zakázán a jaký je jich v hračkářství výběr! jsem kategoricky proti, protože velmi zásadně ničí stavbu dětského těla, každé dítě je individuální a až bude chtít chodit, tak se k tomu dostane a naopak přijde doba, kdy budeme rádi za ten čas, kdy se ještě placatilo na zemi a nemuseli jsme za ním běhat... maminky prosím myslete na zdraví svých dětí a nekupujte jim chodítka ani hopsadla nebo jiné věci, které způsobují nepřirozený tlak na páteř... je to začátek skolióz a bůh ví jakých dalších problémů

pouzarovaj

pouzarovaj, 28. 2. 2017, 13.45

Klasické chodítko spíš ne. Měli jsme jen aktivní - odrážedlo, kterého se mohla dcera držet a chodit za ním.

Fuga

Fuga, 19. 1. 2017, 19.29

já ne a jsem proti, podle mě přetěžují zbytečně brzy páteř a každé dítě je jiné a každé se naučí chodit

vivianr, 20. 12. 2016, 20.36

Klasická chodítka nejsou úplně špatná, ale nesmí se toho zneužívat. Já používala spíš jako sedátko a na pár minut.

BonnieParker, 27. 11. 2016, 20.51

Jsem proti. Až dítě bude připravené, tak chodit začne i bez chodítka. Jsou studie, které dokazují, že je to dokonce škodlivé, dávat dítě do chodítka. (Stejně jako ho posazovat, vodit za ruce, dokud nechodí a podobně).

Lenča Pešková, 5. 11. 2016, 12.45

Až nastane správný čas, rozchodí se😃 teď jako choditko používá židli😃

vendy.z, 2. 11. 2016, 21.32

U dcery jsem používali až když chodila. Syn si našel gymnastický míč a pochodoval s ním.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů