Vhodná místa (koupaliště) pro letní koupání s dětmi.

zobrazeno 4306×

Vložil(a): Jarka mmm, 23. 6. 2016 12.39

Zdravím,nemáte někdo tip na dobrou mapu koupalist a míst na koupání vhodnych pro děcka? Co jsem tak zatím našla,tak teda nic moc. V srpnu jedeme do Novohradskych hor a k Lipnu (Kajov). Nemáte někdo tip na koupání? Nemyslím přeplněné akvaparky nebo obr koupaliště,ale spíš něco menšího,aby tam byl i stín.. a samozřejmě vhodné pro děti.Klidně i jen malou plazicku u řeky atd. ..případně aspoň nějaký osvědčený seznam nebo mapu. Díky moc!

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 26. 11. 2023, 20.57

Já mám z těch veřejných koupališť docela strach. Několikrát se mi stalo, že jsem pak měla na noze bradavici a i vážnější zdravotní problémy, takže jsem přes léto radši doma. Nechali jsme si namontovat klimatizaci od https://www.klimasplit.cz/montaz-klimatizace/ , takže jsme přes to největší horko se synem doma a chodíme ven jen ráno a pak později odpoledne .

koliaska105, 20. 1. 2020, 21.03

No, my teda spíš preferujeme přírodní koupání. Je ale pravda, že míst s čistou vodou je u nás v poslední době čím dál míň. My tu jedno takové ale naštěstí tady kousek od nás máme. Manžel tam poměrně často chodí i rybařit. Jednou tam dokonce chytil takový úlovek, že o tom napsali na http://sportcarp.cz/

Mygara

Mygara, 7. 12. 2017, 18.26

mám oblíbené koupaliště u Uherského Hradiště- Ostrožská nová Ves

Klier, 2. 1. 2017, 18.39

My jsme ze severu cech a jezdime nejcasteji do Decina,Benesov ,Machac. A pred par lety jsme byli v Nemecku v Zitave na koupaku a super ,letos tam chci s malou vyrazit a jezdi tam i krasna prava stara lokomotiva. Kde muzete sedet i venku ,zazitek i cesta tam:)

mysani, 27. 8. 2016, 21.20

Super koupaliště s přírodní čističkou je v Pernštejně u Chomutova, také je možnost se na koupališti ubytovat a ceny super.

vendy.z, 10. 7. 2016, 11.42

V Trutnově je moc prima venkovní koupaliště, akorát přes vedra dost lidí. Je tu ale on-line kamera, dá se to vysledovat, kdy je nejlepší čas Pak se mi moc líbilo přírodní koupaliště v Sezimově Ústí u Tábora - čištěno přírodními filtry, krásné brouzdálko pro nejmenší, houpačky ve vodě Paráda! A hlavně hodně levné!

LuciPer, 28. 6. 2016, 9.42

Hygienici vydávají vždy začátkem léta přehled koupališť, kde je voda dlouhodobě čistá a kde jsou nejčastěji problémy, média to vždy převezmou. Loňský přehled na ČRo: http://www.rozhlas.cz/zpravy/data/_zprava/mapa-koupalist-kde-je-voda-dlouhodobe-cista-a-kde-hygienici-nejcasteji-nachazeji-problemy--1506857, je zde i přehledná mapa...

Jarka mmm, 28. 6. 2016, 10.01

Děkuji

Blankasiro, 24. 6. 2016, 21.21

Hlavně sledovat i během prázdnin, zda tam nejsou sinice

benca, 24. 6. 2016, 20.22

kam s detmi , s detmi com tam je vselico

Minnie, 24. 6. 2016, 10.24

Já hledám na kudyznudy.cz

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů