První dovolená s miminkem

zobrazeno 1822×

Vložil(a): Teryk92, 16. 5. 2019 21.32

Jak staré bylo vaše dítě, když jste jeli na první dovolenou? Kam jste jeli? My s manželem na válení u moře nikdy nebyli a tak jsme vždy vyráželi na dovolenou po ČR. Nyní si trochu lámem hlavu kam v létě jet a jestli vůbec. Syn bude mít v létě půl roku. Máte nějaký tip na dovolenou s kočárkem?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

andrea14, 25. 8. 2021, 13.04

S naším prvním dítkem Honzíkem jsme jeli v létě během srpna minulého roku na velice zaslouženou dovolenou do Řecka, kam jsme vyrazili na pobytový zájezd s CK Monoi: https://www.monoi.cz/recko a moc jsme si to užili. Honzíkovi bylo v té době 18 měsíců a nenastal během celého týdne žádný neřešitelný problém, takže mohu vřele doporučit.

Witchie, 14. 8. 2019, 11.40

Jé, synkovi jsou dva roky a zatím jsme nikde nebyli. Ale je to hlavně tím, že jsem s ním sama a úplně si na dovolenou bez nikoho dalšího netroufám

Ketris

Ketris, 9. 6. 2019, 8.19

Ja dekuju za diskusi.. mala ma 2 roky a teda letime k mori, ale mam obavy, aby to zvladla

darzanka, 29. 5. 2019, 13.42

S dcerou jsme prvně byly až když jí byly skoro dva, letěli jsme do Řecka. Syn má teď rok a byli jsme v Orlických horách na chatě s jinýma maminkama a dětma a chystáme se s celýma rodinama do Jeseníků. Všude sebou máme jen golfky a pro jistotu nosítko.

Čertice, 27. 5. 2019, 7.45

My byli poprvé v 6 týdnech starší syn chtěl prázdniny byli jsme v Krkonoších v chaticce a byli to fajn do ciziny bych si netroufl, takhle kdyby něco jsme byli za hodinku doma.

Cherrynka, 25. 5. 2019, 11.54

My byli poprvé v půl roce v Toulovcovým maštalích. Jinak jezdíme do ZOO, já bych teda k moři nejela, poprvadě upřímně.... já bych si to neužila, kdybych měla pořád hlídat tak malé dítě. Lepší je to od 4 let, kdy už víc chápe a za ruku chodí ve vodě.. atd

jancaan, 22. 5. 2019, 19.40

Se synem jsem byla ve 2 měsících na chatě, po Česku ve 3 letech.

Fuga

Fuga, 19. 5. 2019, 8.10

Byli jsme na chalupě, když bylo synovi 3 měsíce a super

Žofinka

Žofinka, 18. 5. 2019, 12.19

Vyráželi jsme po ČR a dají se i Krkonoše

zuzkagodarova, 18. 5. 2019, 10.27

my sme boli u nas na Slovensku a maly mal 3 mesiace, bolo to super, zlaty bol, vydrzal, bolo vyborne

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů