Navsteva hradu a zamku

zobrazeno 620×

Vložil(a): Kamila Dostalíková, 1. 8. 2017 22.45

Moc prosim za ostatni,neberte male deti na hrady a zamky.Byla jsem ted na Sychrove a byla to katastrofa,ani ne dvouleta holcicka,rev,vztekani...pruvodkyne skvela,rodice holcicky...nevim co dodat.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

danajokl, 16. 7. 2018, 12.35

A nejezdil jste někdo s miminkem do okolí Lipna? Myslím někam sem http://www.nadrybnikem.eu/ - chceme sem jet ještě s rodinou kamarádky, ona má taky děcko. Jen mě zajímá jestli to je dobrý nápad.

Mygara

Mygara, 10. 8. 2017, 8.18

veřím, že vás to naštvalo, oni někdy zlobí i ti větší

Žofinka

Žofinka, 10. 8. 2017, 6.10

třeba to jindy dává v pohodě.... každopádně je to otrava

Fuga

Fuga, 7. 8. 2017, 6.53

třeba neměla jen náladu a myslím si, že pro rodiče to taky nebyl nic extra zážitek... ale mít dítě neznamená vytratit se ze společenského života. P.S. na hradě jsme byli s dětmi jen 2x (zatím .-)

baru86

baru86, 4. 8. 2017, 13.36

Já tomu nerozumím, proč dítě otravovat nějakou prohlídkou, když je jasné, že se bude nudit a ještě otravovat ostatní, styděla bych se. Jsou místa, kam bych se ráda podívala, ale myslím, že čas bude i jindy, až prcek povyroste a bude ho něco z toho zajímat nebo bude mít zrovna jinou aktivitu.

nikolava, 3. 8. 2017, 13.48

Já bych s naším dvouleťákem nešla, protože ho znám a vím , že by taky nevydržel a dělal by rozruch

Jana82

Jana82, 2. 8. 2017, 20.28

Byli jsme nedávno s dcerou (23m) na hradě na Slovensku, ale procházeli jsme se jen po nádvoří, na prohlídku je ještě brzy, stejně by ji to nebavilo.

Janako

Janako, 2. 8. 2017, 18.50

Kazdy rodic by mel byt soudny a vedet, zda to jeho dite zvladne nebo ne.

Kikinka30, 2. 8. 2017, 18.41

My jeste na hrady,zamky nechodíme,asi by to bylo obdobne,pisledne jsme byli v zoo a to bylo super,nebo jezdime na zebrak,tocnik a tam je to take super

LucieS

LucieS, 2. 8. 2017, 16.00

Na tohleto mám štěstí. Před dvěma lety jsem byla na Českém Šternberku a měla jsem sto chutí na konci prohlídky (ze které jsem díky vřískotu nic neslyšela) říct těm rodičům, že od nich chci proplatit to vstupné. A vzhledem k tomu, jak jsem na tohleto alergická, tak až budu mít tu smůlu zase někdy jindy, tak to fakt udělám. Na druhou stranu mi přijde, že poslední rok, dva se to zlepšuje a rodiče si dávají bacha, aby děti nerušily.

nellys, 2. 8. 2017, 16.43

Ale proto,že některé děti se neumí chovat,respektive rodiče nedokáží odhadnout co jejich dítě zvládne a co ne,přece nemůžeme striktně říct neberte děti na hrady a zámky. Já osobně mám zase "štěstí" na party dospěláků, kteří se při výkladu baví tak že polovinu neslyším...

Janako

Janako, 2. 8. 2017, 16.44

Pravda je, ze obcas se deti chovaji lepe nez dospeli.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 2. 8. 2017, 18.33

To j pravda a někdy jsou starší už velké děti horší než dvouleté. Můj syn to třeba zvládá krásně a to byl na hodinové prohlídce (nevyrušoval, byl hodný) a za pár minut na druhé půl hodinové a tak ho uchvátila, že nespustil ze všeho oči a ani jsem nevěděla, že tam je

LucieS

LucieS, 2. 8. 2017, 19.09

Já ale nic takového neřekla Za mě osobně - ať se tam chovají slušně všichni a je jedno, zda je to tříletý capart, kterýho rodiče nezvládli, nebo sedmdesátiletý důchodce, co se neumí chovat. Zatím se mi ovšem nestalo, že by dospělý vyrušoval, to musím zaklepat.

nellys, 2. 8. 2017, 19.32

Však já neříkám, že jste to řekla. To spíš zakladatelka diskuze, od které to byl navíc asi jen "výkřik do tmy" protože dál na diskuzi nereaguje...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů