Naše úžasná dovolená

zobrazeno 1232×

Vložil(a): Leňulka, 20. 6. 2017 13.56

Tak jsme byly týden na vsi na chalupě mých rodičů, co jeli do ciziny. Max. jsme si to užili, celý den malá běhala nahatá po zahradě, cákala se v bazénu, zalévala kytičky, obírala jahody, krmila slepičky a králíky, chodili jsme na koně no a prostě super sranda celý den venku :-) s praštěnou ségrou jsme to taky přežili i když dost vrčela, a chtěla poučovat jak mám malou vychovávat a že jí mám oblékat apod. no a když se dozvěděla kde jsou naši tak to bylo úplně hotovo, je závistivá až hrůza, když jsme jeli na výlet do okolí tak mi chtěla vecpat kluky ať je vezmem sebou atd. Ale nenechali jsme si to zkazit, takže my si dovolenou užili úplně báječně a rodiče se vrátili z Dubaje také úplně nadšení a odpočatí :-) V červenci nás čeká ještě dovolená u manželovo příbuzných v Brně, no sice město ale aspoň mají zahradu :-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Jana Novotná, 29. 9. 2022, 1.44

My jsme si letos užili celá rodina dovolenou po Jižních Čechách a jejich rybnících, jelikož jsme všichni rybáři. Manžel připravil náš obytný vůz a nakoupil nové rybářské navijáky, které byli potřeba již vyměnit. Na stránkách https://www.parys.cz/navijaky/ také objednal další rybářské potřeby, abychom nemuseli nic shánět na poslední chvíli před odjezdem.

milujici.teticka36, 5. 9. 2022, 9.12

Taky jsme letos jeli jenom po České republice na chalupu ke známým, ale přiznám se, že docela přemýšlíme nad tím, že se pojedeme podívat ještě někam jinam do zahraničí. Dívala jsem se už na ERV Pojištění na možnosti cestovního pojištění a sami uznejte, že to docela stojí za zvážení: https://www.ervpojistovna.cz/cs/cestovni-pojisteni-singletrip Tohle jsou podmínky, na které se nedá říct ne.

Jana Novotná, 9. 2. 2022, 19.14

My jsme se naopak s dětmi rozhodli vydat do Itálie. Za prvé jsme jim chtěli dopřát nové zážitky a za druhé je naučit to, jak vůbec funguje cestování různými dopravními prostředky. Zájezd jsme nakonec vybrali zde: https://www.cklub.cz/pruvodce/italie. Hlavní pro nás byla samozřejmě cena, která byla právě na této stránce opravdu příznivá.

Leoneska, 28. 9. 2020, 10.28

Letos už na jih Moravy nepojedeme, ale příští rok se do Pasohlávek chystáme, tak doufám, že zmrzlinu od www.svetzmrzliny.cz ochutnáme.

beruna, 26. 9. 2020, 18.16

Tak dík za tip a už se těšíme.

zinka, 25. 9. 2020, 17.53

Stojí na parkovišti u vstupní brány do zámku.

LauraI, 25. 9. 2020, 12.22

Můžu se zeptat jak probíhá třeba taková dovolená se třemi a více dětmi ? Chtěli bysme všichni na podzim někam na Vysočinu, ale mám z toho obavy, jak to budeme zvládat a hlavně, abysme vybrali dobře kvůli tomu, aby tam bylo i něco pro děti.

beruna, 23. 9. 2020, 18.04

Do Lednice jezdíme na výlety, dobře se v jejím okolí jezdí na kole. Kde ten stánek přesně mají?

zinka, 20. 9. 2020, 21.27

Známe jejich zmrzlinu, mají taky stánek v Lednici.

jarcula, 17. 9. 2020, 18.19

Svět zmrzliny má jeden přívěs u tobogánu a druhý u vleku na vodní lyže.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů