Aktivní dovolená

zobrazeno 950×

Vložil(a): Leňulka, 26. 7. 2018 9.36

Jsme aktivní rodina, takže máme i dost aktivní dítě. Proto mě překvapilo, když jsme kdekoli potkali rodiče s dětmi i staršími než je naše dcera jak je nosili v nosítku či krosně, či jak se to všechno jmenuje, a koukali na nás jako na blázny, že naše jde pěšky. Dceři je 2,5 roku a maximálně si všechny výšlapy užívala a byla ve svém živlu. Jasné museli jsme jí hlídat kam leze, přidržovat apod. ale cele dny byla radostí bez sebe. Prošla křížem krážem Prachovské skály, Drábské světničky, Besedický skalní labyrint. Zvládla výšlap i schody na Troskách, Frýdštějně, Bezděz a mnoho dalších míst. A skoro všude jsme potkávali starší děti jak se nosí, tak jsem si říkala jestli jsou ty další děti lenošnější, nebo je to jen o rodičích, že děti dají do nosítka a nemusí je hlídat a přidržovat aby se jim nic nestalo a aby si to více užili. Jaký názor na to máte vy? Vím, že hodně z vás děti nosí, ale nosíte takhle i 3leté či starší?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

esternovakova1970, 11. 7. 2023, 21.48

Nás letos také vzala ta aktivní dovolená. V posledních letech, které hodně ovlivnil covid jsme totiž dosti zlenivěli a to se mi jako nutriční terapeutce teda rozhodně vůbec nelíbí. Proto jsme si pořídili z https://www.cyklosvec.cz/silnicni-a-cyklokros-gravel-cyklokros-gravel gravel kola ateď se snažíme jezdit různým terénem v okolí našeho domova.

Žofinka

Žofinka, 3. 8. 2018, 13.46

Nevíš, jak daleko třeba šli a unas jsou někdy velké protesty, ale je jí teprve rok a půl, takže to beru

Mygara

Mygara, 3. 8. 2018, 7.12

děti jsou dnes lenošivější, sedí doma a když je rodiče jednou za rok někam vytáhnou, tak neujdou nikam daleko

Fuga

Fuga, 2. 8. 2018, 5.38

3leté už nenosím, ale musím počítat s tím, že každý kamínek či klacík je zajímavý a rozhodně toho neujde moc,max 4.5 km terénem a je to výlet na celý den, takže klobouk dolů

WeruskaSK

WeruskaSK, 30. 7. 2018, 16.32

ako si urobis tak mas, asi tak, ked deti neviedli od malicka ku chodeniu a postupne nezvysovali vzdialenost, tak tak to teraz maju a nosia ale kebyze idem na dlhu turu tak asi tiez beriem krosna turisticke u dietata nidy nevies, kedy sa unavi alebo zacne vymyslat

V007A, 28. 7. 2018, 15.27

Tak malá na výletech chodí,ale když už nemůže,tak ji chlap vezme na koně.

Lenourecek, 27. 7. 2018, 21.38

Od té doby, co starší syn začal chodit jsme na procházky chodili každý den bez kočáru, postupně jsem je prodlužovala. V necelých dvou letech už v kočárku nejezdil vůbec, ani se nenosil v šátku - tam jsem nosila mladšího. A v té době na výletě ušel bez jakéhokoliv poponášení a pomoci 9 kilometrů

Alexis01, 27. 7. 2018, 11.39

Je to hodně o rodičích a tak jak jsou děti zvyklé starší syn bude mít v listopadu 3 a občas jsou dny kdy ujde všechno sám a někdy prostě nechce vůbec chodit a chce do kočárku místo brášky který má teď 13 měsíců a toho nosím v nosítku určitě až kluci vyrostou tak už nebudu muset brát všude kočár a max jen nosítko a kluci budou chodit na výlety a vybehaji se. Jinak starší syn byl bez kočárku už od 9 měsíců kdy začal chodit a kočárek odmítal ale jak se narodil bráška tak mu kočárek začal závidět a chtěl se vozit

zuzkagodarova, 27. 7. 2018, 10.03

vacsinou je to vzdy o rodicoch

Lipi4, 26. 7. 2018, 22.43

Jedna věc je lenost a druhá, že ty děti nemají tolik nachozeno, takže by to nezvládly... viděla jsem to teď v pod Pradědem, kde jsme byli na dovolené.. Mladšímu je 2,5 a skoro to všechno zvládnul odchodit (držel krok se starším braskou a jeho kamardkou 5,5let oba) a šátek jsem vytáhla jen 2x když se jednalo o náročnější program....

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů