Přirozený porod po císaři

zobrazeno 3338×

Vložil(a): Jarka mmm, 4. 3. 2017 9.20

Zdravím :). Rodila tu prosím některá z vás přirozeně po předchozím císaři? Jak moc vám sledovali jizvu? Ráda bych rodila přirozeně,ale mám drobnou postavu,poměrně úzkou pánev a asi opět velké děcko. Z porodu strach nemám,kdyžtak to zase skončí císařem. Ale zajímalo by mě,jak dlouho tu ženu nechají rodit přirozeně...Je mi jasné,že to je ale případ od případu a záleží na mnoha faktorech...Moje dr.mě teď zvyklala,ať raději rodim ve větší porodnici (kde už jsem rodila),kde má personál víc zkušeností. Nějak jsem se nabudila na přirozený porod v malé porodnici a zapomněla jsem na možné komplikace s tou jizvou. Díky moc :).

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Baruška07, 7. 12. 2017, 20.51

kamarádka měla císaře, a druhý porod byl přirozeně.

Žofinka

Žofinka, 19. 11. 2017, 6.14

pokud vás nebolí v podbřišku a jizva je silná, tak tomu nic nebrání + dítě není obřík a pánev je široká

Kikinka30, 3. 4. 2017, 7.58

Je to je mi lito,co delaji v oboru....

kamca80, 9. 3. 2017, 10.04

Já měla první porod akutním císařem, u druhého sem se mohla rozhodnout zda císař nebo přirozený porod, rozhodla sem se přirozeně. Jenže. Ke konci těhotenství sem začala mít problémy,, vysoký tlak, celá oteklá, kotníky sem už ani neměla. Nakonec mě museli hospitalizovat, že mi začaly špatně pracovat ledviny. Já dostala takový strach, že sem podepsala, že chci raději císaře, zrovna to ráno mě přijímal primář a udělal mi z mého velkého dne, strašný den a ještě horší celý týden pobytu v porodnici. Nadával mi, že chci císaře, ponižoval mě tam přede všemi, že děcko si udělat umím, ale porodit už ne, že sem k ničemu, sesypala sem se. Byla sem na dně, dokonce mi začaly i porodní bolesti. Primář mi poručil rodit normálně. Skončilo tohle vše trápení opět císařem celý týden se ke mně téměř všichni chovaly hrozně a denně připomínaly, že si za bolesti po císaři můžu sama, že kdybych byla co k čemu, porodím normálně. Omlouvám se za román, stále je to ve mně

Jarka mmm, 9. 3. 2017, 12.31

Panebože!!!!To je mi vás opravdu líto,chápu,že to ve vás zůstalo . Takoví lidé by vůbec tuto profesi neměli dělat!!!!grrr

kamca80, 9. 3. 2017, 13.18

Místo krásných vzpomínek mám doživotní trauma.

isykorka, 2. 3. 2018, 14.37

Která to byla porodnice?

kamca80, 6. 3. 2018, 21.25

Ivančice, jinak sou tam ale bezvadní, jen sem prostě natrefila na blbce

isykorka, 7. 3. 2018, 9.45

To já asi v Hradišti ten den taky...ale jak říkáte, zůstává to v člověku...

vendy.z, 6. 3. 2017, 19.14

Moje kamarádka rodila po císaři přirozeně, já osobně zkušenost nemám...

Mygara

Mygara, 5. 3. 2017, 19.12

zkušenost nemám, ale co vím o názorech lékařů, tak tomu nic nebrání, jen více sledují a tím trochu "otravují"

Lenourecek, 5. 3. 2017, 4.42

Oba porody jsem měla přirozené, takže v tom neporadím. Myslím si ale, že malá nemocnice neznamená vůbec méně zkušeností, ale vždy je to o přístupu těch konkrétních lékařů

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 3. 2017, 9.27

Přesně třeba u nás je malá porodnice, ale vyhlášená a jezdí sem z okolí a do vedlejšího města kde je velká nikdo nechce

slunicko, 4. 3. 2017, 22.38

Radši bych taky rodila v porodnici,kde maji vetší zkušenosti. Člověk nikdy neví co se muže stat

Cherrynka, 4. 3. 2017, 19.43

Já mám jizvu od slepáku a když mi rostlo břicho, dost mě bolela. Rodila jsem císařem a ta jizva od slepáku se mi změnila. Je taková jako rozpitá. Ale vedle mě ležela paní a prý ji jizva po císaři pak dost bolela, když pak rodila přirozeně.

Jarka mmm, 4. 3. 2017, 19.52

A porodila normálně?

Fuga

Fuga, 4. 3. 2017, 18.29

pokud je jizva dostatečně pevná, tak přirozenému porodu nic nebrání, takže k SC se uchylují až v krajním případě

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů