Nákrčník do auta

zobrazeno 2641×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 29. 6. 2017 13.01

Maminky, které máte starší děti. Rozhoduji se, jaký typ nákrčníku do auta viz. obrázek synovi pořídit, aby se mu v sedačce při spánku nezakláněla hlava dozadu. Máte s některým z nich zkušenost? (případně prosím vyplňte zdejší hodnocení produktů ;)) Říkám si, že ten větší bude asi pohodlnější, ale nevím, jestli mu nebude překážet podhlavník autosedačky a vejde se mu tam.. Nemáme polohovací sedačku, to prosím neřešte, nikdy tam nespí dlouhou dobu! :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ivanka386, 30. 6. 2020, 21.21

Ten nákrčník je vážně skvělá věc. Já bych asi volila ten napravo. Ten vypadá, že bude pohodlnější. Taky něco takového musíme našemu malému koupit než letos pojedeme na dovolenou. Celkově musíme na tu cestu připravit i naše auto. Manžel říkal, že než pojedeme, tak na něj dokonce nechá dát i nové pneumatiky. Ty už má prý vybrané z https://www.pneuok.cz/

vendy.z, 9. 8. 2017, 8.43

To jsme nepoužívali.

nikolava, 2. 7. 2017, 21.20

Zkušenost nemáme vůbec

annahb, 3. 7. 2017, 13.29

to já také ne ale vypadají moc hezky

Eliška Kozlova, 30. 6. 2017, 9.57

Měli jsme podkovu a byla na neslušné slovo. Ale tyto by nemusely být špatné, vypadá to ze se dají pod krkem zapnout a tím drží, moje děti měly problém ze stačilo pootocit hlavou a nakrcnik spadl

Kamila Pecharová, 30. 6. 2017, 10.07

Ano, tyhle jsou právě dole na magnet a vzadu nejsou tak široké jako všechny ty levnější varianty..stejně bych ale měla recenzi od někoho, kdo tento typ používá

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 2. 7. 2017, 16.34

Podkova jsem měla kdysi já a byla fakt ke vzteku a pak jsem ji radši vyhodila

Lenourecek, 29. 6. 2017, 22.25

Syn je maličký, ale máme nákrčník, který je řešený stejně jako ten modrý na obrázku (jen ten náš je menších rozměrů) a jsem s ním moc spokojená

Kikinka30, 29. 6. 2017, 20.12

Ja pouzivam vetsi pod hlavu,male to zatim nedávám

Kamila Pecharová, 29. 6. 2017, 20.51

Mě osobně to vadí, ale je pravda, že já ani v sedě spát nemůžu, dělá se mi zle

Fuga

Fuga, 29. 6. 2017, 19.04

synovi hlava padá spíše dopředu , ale jinak ten větší se mi líbí více, ale jak sama píšete, aby se mu tam vešel a aby ho vůbec chtěl

Kamila Pecharová, 29. 6. 2017, 20.24

To čtu všude.. Že dětem padá hlava dopředu.. Nevím proč je syn vždy tak zakloněný.. Mám pocit, že si zlomí vaz..

Jarka mmm, 29. 6. 2017, 21.00

Není sám,dcerce se to taky stává. Byla jeden čas hrozně zkroucena,řešila jsem to tu,ale neměla jsem fotku. Trvalo to asi 4 dlouhé cesty (během cca 2 měsíců). Vždy se probudila,ale ani nemohla hnout hlavou,jen koulela očima a pofnukavala,jak měla prelezenej krk. Byla právě dost divně zaklonena. Pak to ale samo přešlo...netuším proč,sedačku jsme neupravivali...Tak snad se vám to taky zlepší .

Kamila Pecharová, 29. 6. 2017, 21.05

No tyhle nákrčníky jsou dost drahé a když tu není nikdo, kdo by je měl odzkoušené a všichni mají, byť s jiným typem, špatnou zkušenost, asi zkusím vymyslet, čím mu tu hlavu podložím.. Třeba něčím, co běžně vozíme v autě..

Jarka mmm, 29. 6. 2017, 21.12

Já jsem asi dvakrát podepirala ručníkem. Jinak ty nakrcniky jdou dobře sehnat z druhé ruky za polovinu,skoro nepouzivane. Nepouzivane asi proto,že to víc dětí nechce .

Kamila Pecharová, 29. 6. 2017, 22.09

Už jsem po bazarech koukala, ale to co tam bylo bylo dost drahé.. To už bych raději koupila nový.. No budu to ještě sledovat

Aliisha

Aliisha, 29. 6. 2017, 18.32

Používám ho já při delším cestování a to jak v letadle, tak i autě. Syn je ještě malý

Jarka mmm, 29. 6. 2017, 18.19

Taky jsem obou uvazovala a nakonec jsem nekoupila ani jeden . Dcerka měla nakonec normální tlustej a nepoužívali jsme ho.

Kamila Pecharová, 29. 6. 2017, 20.52

No právě, ten tlustý vím, že je na nic, ale tenhle vypadá dobře.. Vypadá..

L.janicka.l

L.janicka.l, 29. 6. 2017, 18.08

Nemame a ani neznam nikoho kdoby mel.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů