Začal se pokakávat - může to být změnou prostředí?

zobrazeno 1931×

Vložil(a): caroline, 12. 11. 2014 10.02

Mám dvou a půl letého syna, který už je přes půl roku přes den bez plíny.Jen na noc a na spaní po obědě jsem mu plínu nechávala. Poslední týden se syn začal pokakávat do plíny, a to i když před tím seděl na záchodě a ptala jsem se ho, jestli nepotřebuje. Pokaždé jen NE NE, ale vždy (každý den) se pokaká do plíny. Před 10 dny jsme se přestěhovali do nového bytu, kde má syn vlastní pokojíček (který před tím neměl).Také se nám za měsíc narodí mimi,ale na to se těší. Myslíte, že to může souviset?Jak to řešit?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 3. 1. 2018, 18.46

asi je to přechodná situace a reakce na nové prostředí, nemyslím si, že by žárlil na miminko, chce to asi být více s ním, aby se cítil jistější

Mygara

Mygara, 26. 7. 2017, 10.52

děti takto někdy reagují, třeba chce takto více pozornosti nebo se bojí

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 22.27

A

Fuga

Fuga, 18. 11. 2016, 11.22

Asi je to změnou prostředí, zkusila bych se mu více věnovat.

Fuga

Fuga, 18. 11. 2016, 11.22

Asi je to změnou prostředí, zkusila bych se mu více věnovat.

benca, 24. 8. 2015, 18.45

Zmena prostredie, jedine to ine to byt nemoze, urcite sa to upravi, nelakajte sa

Estrela113, 2. 12. 2014, 21.31

Určitě to může být změnou prostředí a také cítí, že se něco děje - přibude nový člen. Syn se mi takhle vrátil do plín, udělala jsem tenkrát chybu, že jsem mu plínu zpět dala, když se začala pomočovat. Měla jsem vyčkat a třeba by to samo odeznělo. Já bych to nijak neřešila, prostě bych tomu dala čas, případně bych si o tom s ním jen povídala. Tak doufám, že už je vše tak jak má.

caroline, 15. 11. 2014, 7.31

Tak TUK TUK. Musím to zaklepat,ale vypadá to,že se vše zase vrátilo do normálu

Zuzka Čtvrtečková, 16. 11. 2015, 23.24

Tak to bylo rychlé To je dobře

Jana N., 13. 11. 2014, 10.49

Myslím, že když je dítě citlivější, tak každá změna na něho může působit. Náš malý byl už nějakou dobu přes den i na spaní bez plíny a za prvních 14 dní, co začal chodit do školky, se 3x v noci počůral. Tak jsme potom zase nasadili na noc plínku, ale bylo to opravdu jen těch 14 dní. Tak jsme ji zase vysadili. Také čekáme další miminko, tak jsem zvědavá, jak to na něho bude působit.

Týna

Týna, 14. 11. 2014, 23.37

Ahoj, souhlasím. Změna prostředí, nějaký nový intenzívní zážitek.. všechno je ovlivňuje. Pro nás se jedná o normální změny, ale jim se toho v hlavičce honí tolik, že se to klidně může projevit i pokakáváním. Nedělala bych si z toho hlavu. Uvidíš, že se to za pár dní samo srovná

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů