Uf uf

zobrazeno 744×

Vložil(a): Lenča Pešková, 15. 12. 2016 13.15

Asi se půjdu dneska oběsit. Malá dneska jen řve, řve, brečí, vřeští, huláká, piští... ( jestli znáte další slovo co by to vystihli tak můžete doplnit) v noci pořád přisátá, přes den taky. Takže já nevyspana, unavená, protivná. Musím se kolikrát hooodne zhluboka nadechnout abych se uklidnila. Odnáší to i chlap. Můžou to být zoubky, má pořád prstík v puse a žužle. Nabízím i mrkev, ale tu nechce, dásně si namazat nenechá. Co můžu udělat dál? Vím že budu líp ( i hůř) ale poslední dobou je to mazec. Omlouvám se za vylití si srdíčka.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 9. 4. 2017, 7.41

každý máme někdy tento stav, ještě můžete dát kousátko nebo mokrý kapesník

Fuga

Fuga, 17. 12. 2016, 5.50

myslím si, že každá, která tu máme už děti, tohle zažila. Já si taky kolikrát sednu zhroucená na židli a říkám si, že to nedám Nakonec se ale nějak zmobilizuju, nic jiného nezbyde

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 12. 2016, 11.12

Přesně tak, ono nám nic jiného nezbývá

Pávinka, 16. 12. 2016, 21.49

držte se! vše je jen období které skončí mám taky malé miminko co trpí na prdy a dvouletého syna, někdy taky šílím ale pomáhá se nadýchat studeného vzduchu o okna

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 12. 2016, 11.12

To Vás obdivuji, já si neumím předtsvait mít ke svému 20 ti měsíčnímu synovi ještě miminko

Pavla H., 16. 12. 2016, 20.24

U nás dnes to samé,ale tady jsou to prdíky Doufám,že aspoň noc bude klidná .....

Zdeňka S., 16. 12. 2016, 9.41

Tak to Vám nezávidím, obě naše holky byly v tomhle zlaté, chvilku poplakaly, všechno požužlaly, vyspinkaly se a zoubek byl venku , nepoužívaly jsme ani žádné gely, Mladší zatím leze 5 zoubek a zvládá to v pohodě. Držte se

Čertice, 16. 12. 2016, 9.06

Nám začínají přední a je to velmi podobné máme chladicí kousatka a mažu. Je fajn vědět, že v tom nejsme sami

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 12. 2016, 5.58

Tak to máme také tak, je špatní že ani ven nemůžeme, jelikož má pořád teplotu okolo 39

gosa22, 15. 12. 2016, 22.34

může cítit i nervozitu z vás...to ji ještě v tom "blbém" období prohlubuje...já to vidím na svých dětech, když jsem nevrlá, protivná, nevyspalá...jsou taky protivní...to všechno přejde, z hluboka dýchat...mně pomáhá čtečka s pěknou knížkou, to mě přivede na jiné myšlenky..najděte si něco, u čeho si dáchnete a pokud máte možnost, dejte malou do kočárku někomu z rodiny, ať máte aspoň hodku pro sebe...já hlídání nemám žádné, takže čtení je moje soukromá láska jestli jsou to zuby, tak bude hůř...takové stoličky a špičáky jsou lahůdka...a dásně prostě namažte, křičet může bolestí, ne tím, že jí mažete... a přece nemá miminko větší sílu než vy...i když taky nemám ráda nucení a použití síly, někdy je to nutné, třeba při odsávání z nosíku...kolikrát mám pocit, že mě dcerka přepere

Adrianita, 15. 12. 2016, 22.10

Chápu,že je to náročné pro vás,ale pro ni taky. Něco jí bolí,mozna zoubky nebo neco jineho. Pomáhá nošení,procházky,a prso. Kdyz male rostly zoubky,sice neplakala,ale u prsa byla i v noci každou hodinu.

skřítek, 15. 12. 2016, 22.07

Soucítím s vámi, je to o nervy. U nás to začalo pár dní zpátky. Řev, doma absolutní bordel a chaos, dítko pořád přilepené na mě, ve dne se chce nonstop chovat a v noci být u prsa. Mám dost, úklid doháním po večerech, před chvílí jsem skončila. Ale my to dáme, ono to jednou skončí. Jenom je mi líto, že se trápí. Držte se, nejste v tom sama...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů