Učící věž

zobrazeno 10447×

Vložil(a): Jarka mmm, 6. 6. 2016 15.33

Máte někdo dama učící věž? (montepomůcku) Zaujala mě v dnešním článku k soutěži o samostatnosi dětí na úvodní fotce. Docela o ní uvažuji. Vím, že se dá i vyrobit ze schůdků z Ikey. To sem tam ta ohrádka nalepí nebo nějak přišroubuje? Ráda bych, aby ty schůdky v budoucnu zase byly "normální" bez ohrádky. A byla vám k užitku nebo spíš ke škodě?:)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

LauraI, 15. 12. 2021, 20.41

Chtěla bych ji taky pořídit, protože manžel si na výrobu netroufne, což chápu, protože oba chceme, aby věž byla bezpečná. Takže bych se chtěla zeptat kde jste věže kupovaly a mohly by jste mi značku či obchod doporučit ?

Olla, 23. 12. 2021, 23.41

My máme učící věž od MonBaby a s tou jsem maximálně spokojená. Je robustní, stabilní a hlavně je víceúčelová. Slouží jako učící věž a když se rozloží, tak z ní je židlička se stolečkem, což je perfektní a jako bonus má na zadní straně tabuli, kde si dítě může krátit čas malováním a čekáním na papku nebo aspoň mi to tak praktikujeme .

LauraI, 24. 12. 2021, 10.57

Na kolik taková běž přijde ? Kde mají tady tu značku k dostání ?

Olla, 26. 12. 2021, 20.59

mikka27

mikka27, 9. 8. 2020, 14.20

Taky uvažujeme o pořízení, ale spíš vlastní výroby cena kupované se mi zdá vysoká.

Nikoll, 4. 7. 2019, 20.30

Já jí chtěla, pak jsem našla návod jak si jí vyrobit, a nakonec dceři stačila obyč židle u linky takže jsme se k ní ani nedostali. A nakonec jsem ráda, protože se naučila sama pracovat u linky bez ohrádky, a nikdy nespadla

Lusesita25, 24. 3. 2019, 11.44

Ano máme a manžel je vyráběl ze schůdků z ikei. Udělal extra ohrádku nahoru a tu tam přivrtal. Jinak využíváme ve velkém.

WeruskaSK

WeruskaSK, 6. 9. 2018, 7.59

deti sedia na linke ked daco chcu pozerat ako robim, toto by mohla byt dalsia blbost co zavadzia doma a musim tomu najst miesto riad im aj tak nedovolim umyvat kedze mame zumpu a hned by bola plna kebyze sa tam hraju s vodou a ked nieco pecu tak to robia na svojom malom stoliku

Lenourecek, 20. 5. 2018, 21.49

Nám jí vyráběl můj muž a myslím, že se mu moc povedla. Je stabilní a bezpečná Syn mi ze židle několikrát spadl, takže jsem jí chtěla hlavně kvůli tomu.

Mygara

Mygara, 10. 12. 2017, 7.11

tak ta cena je hodně vysoká, podařila se vám výroba z těch schůdků ?

baru86

baru86, 31. 5. 2017, 10.08

Uf, ty ceny, tak do toho bych asi nešla.

Jarka mmm, 31. 5. 2017, 10.21

Tak ona jde vyrobit i doma:)

baru86

baru86, 31. 5. 2017, 19.38

To si myslím, že je lepší nápad, pokud jsou schopnosti

zdenka77, 16. 1. 2017, 20.45

S manželem jsme také váhali, jestli věž koupit. Jednou přišli známí, kteří jí už měli a na jejich doporučení jsme tedy pořídili. S odstupem času musím říct, že se vyplatila. Věž je stabilní, barva omyvatelná a krásně se hodí k naší kuchyňské lince. Navíc se Eliška zabaví i u magnetické tabule. Nerada bych dělala reklamu, ale z eshopu www.uciciveze.cz jí máme a mohu vřele doporučit i ostatním, kdo o ní uvažují.

Pávinka, 10. 6. 2016, 7.25

pokud máte velkou kuchyň a peníze, tak proč ne, ale přijde mi lepší buď židle a nebo stupínek na lince syna nenechávám sedět, přijde mi to zbytečně nebezpečné, rodič nemá být "helikoptéra" ale tady podle mě je bezpečnost na místě

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů