Syn neustále zakopává

zobrazeno 4371×

Vložil(a): Mahdalka, 15. 5. 2016 19.05

Maminky,chtěla bych se zeptat,zda s tím některá nemáte zkušenost.Můj2,5 letý syn často zakopává jak já říkám o vzduch,prostě upadne i na rovném chodníku a to třeba i 3x denně.Bohužel nikdy nezvedne hlavu a já trnu,kdy přijde o zuby,o tom že má edřený čelo,bradu a nos ani nemluvím.nevíte čím to může být?Už jsem přemýšlela,že se svěřím doktorce

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 16. 12. 2017, 12.55

to bych konzultovala s doktorkou, může to být jen obyčejná nešikovnost nebo třeba něco s nervovou soustavou

Fuga

Fuga, 8. 12. 2016, 14.13

nemusí to nic znamenat, třeba jen rychleji vyrostl... ale raději to lékařce řekněte, aby tam nebyl neurologický problém, ale nechci strašit

Itany, 18. 5. 2016, 18.11

Nejsou to tvrde boty spis? Ja taky zakopnu o nic a deti to zdedily

Mahdalka, 18. 5. 2016, 12.14

No určitě se zeptám doktorky,zato nic nedám,lepší než něo zanedbat.Možná je to jen janek,protože si pamatuju že nám neuroložka říkala,že je zbrklej,třeba to s tím taky souvisí.On ale ani tu hlavu nezvedne,padne vždycky na pusu a je sedřenej,boule a modřina na čele....

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 5. 2016, 8.56

Já bych tipovala nevyhovující boty. Třeba větší velikost?

Mahdalka, 17. 5. 2016, 15.17

Na očním jsme taky byli,na měření pulsoptixem a oči má v pořádku,bez dioptrií.Z kola je taky schopnej i 2x denně spadnout,tak možná to bude ta nemotornost? Každopádně superfity měl jen sandálky minulý léto,jinak fare a befade,teď jsem mu už koupila na jaro v daichmanu tenisky adidas.Na to aby byli boty ohebný a měly tvrdý opatek dbám,vždy zkouším.

dáša, 19. 5. 2016, 17.01

A dělá to i bez bot?

Kamila Pecharová, 16. 5. 2016, 16.53

Také bych se přiklonila ke kontrole bot, větší nebo menší?! Ale je fakt, že můj syn 2 roky a 3 měsíce také často padá.. Je to motovidlo, neumí koukat pod nohy.. Ale pokud váš syn padá šeredně vždy na hlavu, určitě bych se s doktorkou poradila! Za zeptání či konzultaci člověk nic nedá

Minnie, 16. 5. 2016, 10.32

Moje dcera spadne na rovině i teď ve 4,5 letech. Řekal bych, že váš syn je ještě malý, asi bych to neřešila

Katka

Katka, 16. 5. 2016, 8.17

Zase 3x denně mě nepřijde moc. To padá i náš pětiletý, ale on nechodí on skáče jako kamzík a nejlépe ještě na obrubníku...

dasza, 16. 5. 2016, 7.18

Spatne boty.ale spatne i tvrdosti.jestli nosi superfity a jine tvrde kopyta.co se nedaj ohnout.taky bych zakopavala.muze mit spatny oci..ja klukovi prisla na 6dioptrii ve 3letech(ale on nezakopaval).. Ale dr se hned ptala zda furt nepada..nase mladsi je takova knedla ze taky zakopava a casto pada..proste je nemotorna(po tatinkovi.takze radsi jezdi na kole tam nezakopne;)

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů