Problém s předkožkou

zobrazeno 875×

Vložil(a): kamika, 8. 9. 2021 18.46

Malý 2,5letý synek má problém s přetažením předkožky, hrozí operace. Má někdo zkušenost s nějakým mazaním ap.?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

beruna, 29. 9. 2021, 19.40

Taky takový tip vítám, pokud by bylo potřeba určitě po těchto přípravcích sáhnu.

jarcula, 27. 9. 2021, 20.37

Kombinaci Pinďa masti a koupele mám u syna vyzkoušenou a opravdu funguje. Předkožku má v pořádku.

zinka, 24. 9. 2021, 22.27

Dobré vědět, že takové přírodní přípravky existují. Kdyby se takový problém vyskytl.

kamika, 19. 9. 2021, 14.14

K té masti mě v lékárně doporučili bylinnou koupel. Taky je skvělá.

Adrianita, 16. 9. 2021, 8.51

V tomto věku jsem to ještě neřešila a uvolnilo se to časem samo ..

vandica, 15. 9. 2021, 19.22

Já nechtěla mast s kortikoidy, upřednostňuji přírodní přípravky. V lékárně mi poradili Pinďa mast od Altaherby. Zafungovala a problém odstranila.

Eliška Kozlova, 10. 9. 2021, 10.24

Můj nejstarší se trápil dlouho, respektive my ho trápili, vždy se to mastičkou nějak rozmasírovalo, ale pak stačilo jednou vynechat a znovu se utáhla, znovu rozmasírovat a tak to šlo až do šesti let, kdy šel na operaci, bohužel už nešlo jen naříznout, protože měl po násilném přetahování malé jizvičky a museli mu odstřihnout celou kůžičku dokola, po operaci se to dlouho hojilo, kůže na žaludu ho bolela a přichytávala se na spodní prádlo. Takže za mě rozhodně ne násilím, udělá to víc škody než užitku. Nejmladšího jsem nechala ať si s pindíkem hraje sám a zkouší si to a ejhle od tří let si to sám ve vaně přetahuje a pohoda klídek.

Minnie, 9. 9. 2021, 9.02

My jsme měli v synově roce mast s kortikoidy, namazala jsem 2x a šlo to. Ovšem u nás byl zdravotní problém a bylo třeba začít přetahovat takhle brzy. Jinak bych počkala klidně do puberty. Kamarádky syn si přetáhl sám ve vaně v 8 letech.

dasza, 8. 9. 2021, 20.01

Je brzo..samo se to uvolní později..nedala bych kluka nikdy tak brzo na nějaký operace

Katka

Katka, 8. 9. 2021, 19.41

Mast předepisuje lékař, myslím, že se jedná o kortikoidy. Většinou to pomůže a operace není třeba. V jeho věku mi to přijde i dost brzo na takové radikální řešení.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů