Prázdniny

zobrazeno 884×

Vložil(a): V007A, 4. 4. 2018 20.52

Maminky,tchýně by chtěla o letních prázdninách 3 a půl letou dceru na cca 5 noci k sobě na prázdniny. Vztah mají dobrý,kdyz tam jsme,tak o nich ani nevím,mají zahradu,tak se vyblbnou, ale malá nechce nikde beze mě spát. Navíc budeme mít mimco,tak se mi ji tam nechce moc dávat,aby jí to nebylo líto a necítila se odstrcena. Je to 80 km daleko,takže chápu zase tchýni,že si chce malou užít,protože takhle ji vidí jednou za mesic. Jak to děláte vy? Dáváte děti na noc i když nechtějí? Nepoznamena to děti? Nikdy jsem malou takhle nikde nenechala proti její vůli.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

WeruskaSK

WeruskaSK, 2. 5. 2018, 9.59

nedavam ak nechce. nebudem zbytocne deti stresovat. v 3.5r to moze byt este skoro ak na to neni zvyknuty

Lusesita25, 8. 4. 2018, 20.45

Jen ji tam dejte. Verte mi, ze do 5 minut o vas nebude ani vedet. Mozna se na vas vecer zepta, ale to bude tak vsechno.

Mygara

Mygara, 8. 4. 2018, 14.40

já bych se toho nebála, nejde do cizího, takže si brzy zvykne

dadinkamaminka, 7. 4. 2018, 11.40

Syn jezdí k babičce od půl roka Pokud není dcera zvyklá být bez mamky,je to trochu problém.Já bych se toho taky nebála a k babičce jí dala.Myslím,že si to nakonec užije

Cherrynka, 6. 4. 2018, 13.22

Záleží podle mě na dítěti syn taky spí u expartnerové matky, je mu 16m, ale těžko se mi tam dává. Jenže chodím na noc na brigádu, tak 1x týdně musím

louskacek2, 6. 4. 2018, 9.27

Moje dcera byla u tchýně od 2 let úplně v pohodě. Spíš je to o tobě jestli o dáš ty. Ona si to určitě užije. Když nebudeš ty bude babička která ji zabaví. Nebála bych se toho

Cherrynka, 6. 4. 2018, 13.22

Syn se mi od ní vrátí vždy s rýmou

louskacek2, 6. 4. 2018, 20.20

A to je špatně? Promiň ale nastydnouti či onemocnět může přeci kdekoliv. Tchýně poprvé hlídala syna teď ve dvou a bohužel spadnul a rozsekl kolínko. ..hrozně si to vyčítala blabla...asi se bála mě reakce. Ale to se může stát kdekoliv kdykoliv já tohle neřeším.

Furciferka

Furciferka, 6. 4. 2018, 0.32

Nemám zatím zkušenost. Ale asi bych začala tím, že bych to nejdřív vyzkoušela třeba na jednu noc.

slavuska

slavuska, 5. 4. 2018, 22.48

5 nocí mi přijde hodně na 3,5 letýho prcka, ale věc názoru já ještě tak dlouho nebyla ani bez 8 letýho, jednou tedy 5 dní v nemocnici, s nejmenším, ale to chodili větší denně aspoň na 2 hoďky na návštěvy. Ale zase známá dává mimčo od 3 týdnů na noc k babičce, a v těch 3 letech byl s babičkou měsíc na chalupě. ale já si to neumím představit no

Gabill, 5. 4. 2018, 20.43

Ja som tých starších dávala k babičke už asi od troch rokov. Celkom v pohode to zvládali. Dcéra asi lepšie ako syn, ten bol cez deň v pohode a na večer mu bývalo smutno, ale babička to zvládla.

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 5. 4. 2018, 20.33

Co si pamatuju, tak jsem taky nikdy nechtěla a nakonec jsem od babičky nechtěla domů. Dodnes na prázdniny u babičky vzpomínám. Sama tam naší malou taky někdy na prázdniny šoupnu pokud bude babička chtít, ale zatím je malá.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů