panenka pro 2 letou holcicku

zobrazeno 4477×

Vložil(a): jasuska, 3. 11. 2016 8.52

Shanim pro dceru, nyni cersve dvouletou,panenku k Vanocum. Libi se mne baby anabell holcicka, ale podle recenzi je tezka. Ted je ale nejaky novy model, ktery umi i curat, tak nevim, jestli je take tezky. Nemate nekdo zkusenosti? Jeste jsem koukala na interaktivni baby born a Bayer panenku hello baby. Byla bych vdecna za nejake osobni zkusenosti ci rady,preci jen ty panenky stoji kolem tisicovky, tak at nelezi ve skrini. Diky moc

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 26. 4. 2017, 10.48

u nás byla nejoblíbenější hadrová s plastovými měkkými nožičkami, ručičkami a hlavou, šla dobře oblékat a žádné zvuky nevydávala

benca, 3. 11. 2016, 18.30

my mame jednu a neviem ktora z nich sa ako vola a ta na dotyk sa smeje, place, a pod, a jedna je taka velmi pekna do tvaricky a ta nerobi nic ale je nadherna

vendy.z, 3. 11. 2016, 15.44

Malým se podle mě líbí nejvíc ty co zpívají a mohou tam něco mačkat....moje zkušenosti

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 3. 11. 2016, 15.10

Já bych Vám radila se osobně domluvit s někým kdo jí má, jak bue dcera reagovat. Moje tříletá švagrová před lety hysterčila celý štědrý den, protože panenka brečela

jasuska, 3. 11. 2016, 15.24

Tak to je úsměvné, někdy ty děti reagují, jak bysme nečekali. Bohužel nikdo v okolí tyto panenky nemá. Většina mých kamarádek má kluky

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 3. 11. 2016, 16.46

A nikdy si s ní nehrála, takže panenka chou chou byla jen ve skříni

Adrianita, 3. 11. 2016, 15.01

Máme Anabell a Baby Born,odkazy jsem přidávala do podobné diskuse nedávno. Zkuste dohledat.

jasuska, 3. 11. 2016, 15.24

na serveru promaminky jsem nic nedohledala. Nedávala jste to na jiný server?

jasuska, 3. 11. 2016, 18.06

Dekuji, je zajimave, ze vyhledavac mne fraze baby born a anabell nevyhledal,proto jsem nevedela, ze je nejaka diskuze,

Adrianita, 3. 11. 2016, 19.07

Já jsem zadala jen heslo panenka

dasza, 3. 11. 2016, 13.16

Mame sou sou.a rizny pany neunackovy atd a hraje si se vsema

Zdeňka S., 3. 11. 2016, 11.52

My máme ještě tu starou velkou a ta je pořád nejoblíbenější, pak má ještě 2 miminka obyčejné s látkovým tělíčkem a stačí až až

patricia077

patricia077, 3. 11. 2016, 10.51

Dcera dostala ke dvěma letům panenku z Dráčika, má dudlík a měla i lahvičku než ji ztratila, pila a cucala dudlík, vydává zvuky jako pláč, smích, chrápání atd a dcera ji miluje..na tu Anabell jsem slyšela jen stížnosti...

slunicko, 3. 11. 2016, 11.46

Kamarádka ma tu samou a taky je spokojena

jasuska, 3. 11. 2016, 12.50

Mluvíme o té Bayer panence? Já jen pro jistotu, zatím jsem na nní četla pozitivní recenze, tak se mně docela líbí.

Jarka mmm, 3. 11. 2016, 15.01

Chrape ta jiná,než hello baby,taky je od nich.

Jarka mmm, 3. 11. 2016, 10.12

Hledala jsem hrozně dlouho pro sstejně starou holčičku. Dostane vámi zminovanou b.d.hello baby. Je moc pěkná v obličeji,není moc těžká a líbí se mi,že není moc hlasitá a že nebreci (zkoušela jsem,jestli funguje). Myslim,že se dcerce bude moc líbit . Jen to sani z lahvicky doprovází takový trochu roboticky zvuk,ale to hude všude stejné...

jasuska, 3. 11. 2016, 13.22

Ještě se mně libí takhle https://www.mall.cz/panenky/bayerdesign-panenka-my-piccolina-38cm U té hello baby nevím, jestli se Vám nezdá pro dvouletou holčičku moc velká? Má 46 cm. Ta piccolina má 38, tak nevím. Ještě se chci zeptat, jak jde dát panence Hello baby dudlík do pusinky. Jestli to zvládne i dvouleté dítě. Já jsem to nedávno v obchodě zkoušela, myslím že to bylo u baby born, a musela jsem poměrně dost zatlačit, aby tam ten dudlík šel, což jsem si říkala, že dvouleté dítě nemá šanci. A má mrkací oči?

Jarka mmm, 3. 11. 2016, 14.59

Taky jsem váhala,ale říkala jsem si,ať je pak i pro větší. Ona jak nemá tuhé tělíčko,tak se dá chovat trochu schoulena. Uvidím až po vanocich...tech 8 cm mi nakonec jako takový rozdíl nepřišlo. Dudlik jsem nezkousela. Jestli si večer vzpomenu,tak vyzkouším . Mrkaci oči má,to byl další důvod k výběru teto .

Jarka mmm, 3. 11. 2016, 16.48

Tak hlásím,že dudlik jde nandat krásně a nevypadava .

Katka

Katka, 3. 11. 2016, 10.10

A hraje si dcera s panenkami? Naše třeba vůbec, takže ikdyž jsme jí jich pár koupili, stejně jsme je pak prodávali. Měli jsme nějakou sadu s nočníkem co hrál, flaška na krmení, plena a panenka, asi tu Baby born.

patricia077

patricia077, 3. 11. 2016, 10.52

Je pravda, že máme hodně kamarádů kluků a ti když přijdou popadnou kočárky a panenky a jedou a ještě taky vaří v kuchyňce...takže holky auta a kluci panenky )

jasuska, 3. 11. 2016, 13.06

Jo to znám, syn absolutně všude zbožňoval kuchyňky a vařil. S kočárkem taky jezdil, ale kuchyňky byly zdaleka top,až jsem mu skoro nějakou koupila, nakonec jsem mu kolem dvou let koupila pokladnu a hra na prodávání mu vydržela doteď, kdy mu je 4,5 let

patricia077

patricia077, 3. 11. 2016, 13.28

Jasný, tak teď u nás byla kamarádka se synem a ten hned šel vařit a ona že díky chlapovi mu nemůže nic takového koupit, že je to prý zženštilé, jako nechápu proč..stejně tak malé děti, to ještě tak neberou a já si odmala zas hrála s auty no a co

Katka

Katka, 3. 11. 2016, 14.17

Syn si také hrál s kuchyňkou, není na tom nic zšenštělého, vždyť profesionální kuchaři jsou většinou muži.

jasuska, 3. 11. 2016, 12.55

No doufám, že by si s ní hrála. Zatím má panenky Dvě. Jedno obyčejné miminko z Bambule asi tak za 200 kč, které jsme ji kupovali k 1. narozeninám. To jsme si právě říkali, že do toho nebudeme vrážet peníze, kdyby si s tím nechtěla hrát a právě si s ním docela hraje. Pak má mrkací panenku od prababičky, která už je dost stará - podle oblečení tak 70 - 80 léta, s tou si taky hraje, tak právě jsem chtěla už nějakou interaktivní, aby ji krmila z lahvičky a měla dudlík a tak.

Katka

Katka, 3. 11. 2016, 14.20

Naše babičky právě nechápali, že si prostě s panenkami nehraje. Hrála si jen s figurkami a plyšákami. Jednou teda byla venku s kočárkem a panenkou, ale to bylo za celých devět let jednou.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů