Odkopané/nepřikryté dítě

zobrazeno 3622×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 5. 12. 2016 23.49

Maminky, odkopávají si vaše děti v noci peřinu? A jak to řešíte? Máte třeba nějakou svou vychytávku? Syn 2 a 3/4 spal ještě donedávna "v pytli". Nyní už je to ale hloupost, chodí v noci na záchod apod. Nehledě na to, že tak velký pytel bych musela nechat speciálně ušít :) Mohla bych k němu jít 20x a z toho 19x bude na peřině, úplně ledový (i když právě kvůli němu dost topíme) a sám se samozřejmě ještě nepřikryje, i když to jinak umí.. Nyní je nemocný, potřeboval by být v teple.. Co mi poradíte :) děkuji

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Gre65gre, 14. 7. 2019, 7.27

Ahoj, divam se, ze casty problem.. Ja se snazim hodne navlect, ale prijde mi, ze tim na to uceni se prikryvat uplne rezignuju, protoze pak ma syn na sobe puncochy, teple ponozky, mikinu a samozrejme to pyzamo. Pak mi rekne, ze se neprikryje, protoze by mu bylo horko. Ok, dalsi den ho oblecu min, souhlasi, ze se prikryje, ale v noci porad odkopany a ma pak kasel. Coz se mi stalo i ted v lete, kdyz se malinko ochladi, nepridala jsem mikinu a zase kasle. Zacne vubec nekdy spat prikryty, kdyz ho budu navlikat? Nezvykne si tak, ze bude i dospely radej spat ve dvou mikinach nez aby se prikryl?? Co se v mladi naucis, nebo se to v nejakem veku zmeni??

Ivana.78, 29. 3. 2019, 12.32

Dcera se odkopává,když se v noci vzbudím,tak ji zkontroluji a přikreju.

jitkamety

jitkamety, 13. 7. 2017, 9.26

Ja to vyresila tim,ze jsem koupila spaci vak,v tom se odkopat nemuze

Mygara

Mygara, 10. 4. 2017, 19.30

také se odkopávají, já je na noc vždy nabalím, máme tlusté pyžamo a ještě mikinu

Veruhad, 16. 3. 2017, 14.38

Dcera spala přikrytá snad první půl rok od té doby na sobě nesnese peřinu, jakmile ji prikreju okamz se odkope. Já už to vzdala má na spaní overalek aby měla teplo na nohy jinak máme doma neustále cca 20 stupnu coz mi přijde i pro ní akorát

Peta Johansson, 8. 3. 2017, 20.31

Tak jedině spacak ☺

Zlata1, 26. 12. 2016, 11.51

Koukam, že nejsme sami kdo pořád přikrývá. Já taky chodím a stále přikrývam. To je synovi 4 a půl roku, pořád mu říkám a učím ho prikryvat. Jenže ve spánku to nejde. Také pořád leží na peřině. Také jsem zkoušela hledat nějakou vychytavku aby se tak neodkopaval, ale nic jsem nenalezla. Začala jsem ho tedy více oblekat. Na to asi žádná vychytávka není dokud se dítě samo nenaučí prikryvat.....

Kamila Pecharová, 7. 12. 2016, 22.00

Maminky díky za reakce. Vidím, že všichni jen přikrývají a přikrývají šlo mi hlavně o nějaké vaše vychytávky.. Naši nám prý přivazovali rohy peřiny k postýlce, ale to mi nepřijede moc dobrý nápad, vzhledem k tomu, že vstává z postýlky sám i v noci a je schopný spát i na druhé straně postele.. Nj Koupím mu teplé pohodlné ponožky a hotovo díky za typy

editak, 7. 12. 2016, 21.13

Ha, tema do pranice ...ten samy problem, jako mimino byl v zavinovacce, pak jsem ho prekryvala dekou...nesnasi cokoliv na sobe-pytle mam dve velikosti, ani jednu jsme nevyuzili, nemohl by kopat nohama...perinu shazuje a spi na ni , takze kdykolv jdu kolem, prikryvam

rennfri

rennfri, 7. 12. 2016, 20.50

taky s tím bojujeme, postupně jsem to tedy u staršího přestala řešit, spí v pyžamu a ponožkách, snažím se, aby trika byly dost dlouhá, aby mu nelezly záda a vyměnila jsem mu peřinu za ovčí deku a je to lepší. Mladšímu dávám tenký spacák a dopřikrývám ho tenkou peřinou, ten ze spaní furt někam lozí a přetáčí se tak to jinak nejde.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů