Od kdy jste dětem četli před spaním pohadky?

zobrazeno 1058×

Vložil(a): Jarka mmm, 22. 6. 2016 7.29

Zdravím. Kdy jste začali dětem číst pohádky a oni to vnímaly a poslouchaly? Moc ráda bych četla a uspavala tímto způsobem. Už jsem to několikrát zkoušela,ale dcerka vůbec neposlouchala a chtěla tu knížku. Kdy na to cca už bude připravená? Asi moc spěcham...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivana.78, 29. 3. 2019, 21.23

Já zkoušela asi v 15 měsících a bez úspěchu.

Mygara

Mygara, 7. 12. 2017, 18.40

cca od 1.5 roku jsme si spíše prohlíželi a já četla krátké básničky k obrázkům

Fuga

Fuga, 9. 12. 2016, 10.00

nevím, zda to vnímal, ale byl to takový rituál, na který si navykl, začali jsme okolo tuším 2 let, ale hlavně koukal na obrázky

Bufo, 24. 8. 2016, 14.08

My zaciname cist ( malemu je rok a ctvrt) a nekdy posloucha a krasne usne,ale nekdy radi v postylce a moc ho to nezajima.Ale zatim to spis jen zkousime

KerhartovaK, 7. 7. 2016, 23.19

Já jsem začala cist zatím jen na odpolední spánek a i když jsem se toho bala, byla jsem velmi mile překvapena. Lehla jsem si k ní a nejdřív jsem četla prirozenym hlasem a pomalu jsem ztisovala, az jsem zjistila, že mala spí.

Zuzka Čtvrtečková, 28. 6. 2016, 21.05

Nikdy. Malý nám odmala usíná sám, tak jsme čtení před spaním nezaváděli. Čteme si přes den. Někdy i víckrát. Máme tatínka, co je často pryč a nedovedu si představit, že bych ještě řešila čtení před spaním staršímu a malé miminko.

rozsypal20, 26. 6. 2016, 9.42

my sme začli kolem 3 roku a bez pohádky malá neusne

benca, 24. 6. 2016, 20.24

teraz ma 4 roky a citame casto

skřítek, 23. 6. 2016, 22.19

U svého prcka ještě nevím, je ještě moc maličká, ale vzpomínám si, že mi táta četl každý večer a to jsem ještě určitě nechodila ani do školky. Je to jedna z mých nejkrásnějších vzpomínek a knížky mám dodnes schované. Takže i když si třeba v té době myslel, že to nemůžu ještě vnímat, opak byl pravdou. Začala bych tak v cca 2 letech...

slavinas, 23. 6. 2016, 21.43

Od jedného roku,najprv to boli len krátke leporela s obrázkami,keď som videla,že už deti sústredene počúvajú aspoň pár minút,tak sme čítali(alebo rozprávali) stále dlhšie a dlhšie rozprávky. Osobne čítam deťom denne,ale deti tak radi počúvajú,že ešte nikdy u toho nezaspali,pri čítaní mením hlasy a deti si to veľmi užívajú.Cez prázdniny ale nečítam,to sme väčšinou večer veľmi dlho na záhrade a tak po príchode domov už nalseduje len sprcha a posteľ.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů