Noční spánek

zobrazeno 810×

Vložil(a): Nikoll, 5. 12. 2017 16.01

Maminky, řešili jste některá problém s nočním buzením?? Dcera 20m se v noci hystericky budi, ječí a neni k utišení. Ale pouze v jedné místnosti :/ už stěhujeme ložnici do jiné místnosti, tam sice spí klidněji - neječí a nepláče, ale zase se pořád vrtí a schovává si hlavu do polštárů :( není to sice ideální ale dočasné řešení to je :/ setkala jste se s tím některá? Pomohlo na to něco?? Mám pocit jakoby se bála, ale nevím čeho .. spí semnou v posteli od narození

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Marta1982, 28. 12. 2019, 12.14

o melatoninu forte jsem slyšela, ale nezkoušela ho. Jak rychle po užité usnete?

Bejanela, 3. 10. 2019, 9.05

co nějaké doplnky stravy pro klidné spaní?Mně osobně pomáhá tohle https://www.pharmaactiv.com/spanek--nervy--stres/melatonin-5mg-forte-30tabl/ uklidnila jsem se (po psych.stránce) a líp se mně spí

WeruskaSK

WeruskaSK, 2. 5. 2018, 10.09

ano. vola sa to nocny des. nic s tym neurobis. akurat daj pozor nech cez den a hlavne pred spanim nie je stres a velke emocie

V007A, 10. 12. 2017, 8.53

Lapač snů ?

darzanka, 6. 12. 2017, 10.32

To může být jen takové období. My to jednou za čas máme taky tak. A dcera spí taky s námi v posteli. Nemůžou to být zoubky? Nebo nejste po očkování? Můžou to být i noční děsy..

Nikoll, 6. 12. 2017, 9.54

Mě spíš přijde divné že to má jen v jedné místnosti. Jinak pod dekou nespí, s plyšáky taky ne, jen chce být u mě a ruku na mém polštáři a to má většinou ani flašku nechce a vezme si jí třeba až za půl hodiny ...

Zdeňka S., 6. 12. 2017, 7.43

Dcera spí taky se mnou a někdy tohle taky dělá, nechce ani vzít, ani se přitulit , za chvilku sebou bácne a spí dál..

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 12. 2017, 22.17

Syn to má také, asi nedokáže vstřebat tu spoustu zážitků

Lenička, 5. 12. 2017, 21.36

Může mít děsivé sny to časem přejde.

JanaH, 5. 12. 2017, 20.58

Řekla bych, že možná noční děsy? Oba naši kluci měli něco podobného před třetím rokem. U staršího jsem to řešila homeopatiky, která mi doporučila paní Matiášová tady v poradně a do 14 dní byl klid: https://www.promaminky.cz/poradny/homeopaticka-poradna-9/nocni-desy-u-malych-deti-138 , u mladšího jsem to zkoušela řešit pomocí intuitivní kresby.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 12. 2017, 22.19

Co znamená ta intuitivní kresba, nám homeopatika na děsy nezabrala

JanaH, 7. 12. 2017, 10.40

Přemýšlím, jak to vysvětlit Jde o malování obrázku v napojení sama na sebe s využitím intuice. Prostě nemaluji něco konkrétního, jen se soustředím na věc, na kterou bych ráda odpověď, ne s rozmyslem ale intuitivně vybírám pastelky a nechám ruku kreslit, aniž bych očekávala, co z toho vznikne. Občas to zkusím, někdy se něco podaří, někdy ne, teprve to pořádně okoukávám

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 12. 2017, 14.08

Hmm zajímavé, ale na to je syn ještě malý

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů