Neposedné první vlásky? Ostříhat nebo jim dát speciální péči?

zobrazeno 2399×

Vložil(a): Christie, 9. 10. 2014 6.39

Dcera má přes dva roky a od narození neměla ještě stříhány vlásky, kromě ofiny. Chtěli jsme, aby jí vlásky pěkně dorůstaly do délky a mohla je nosit případně i do culíku. Nicméně má vlasy jemné s drobnými prstýnky, které se strašně zacuchávají a špatně upravují. Nemáte tip, jak o takové vlasy správně pečovat? Pomohlo by stříhání nebo třeba hřeben Tangle Teezer? Uvažuji o jeho koupi i pro sebe. Neznáte případně také nějaký balzám na vlásky určený speciálně pro malé děti?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Witchie, 22. 8. 2019, 11.02

Tento hřeben je vynikající, už jiný vůbec nepoužívám

Žofinka

Žofinka, 1. 1. 2018, 7.43

ten hřeben je super a jinak kosmetika atitude, či jak se to píše

Mygara

Mygara, 20. 4. 2017, 11.55

tento hřeben mám pro sebe a je výborný, balzám pro děti neznám, ale co šampon s kondicionerem

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 22.20

Tenhle hřeben je super kupovala jsem ho švagrové

Fuga

Fuga, 17. 11. 2016, 15.37

zkušenost osobní nemám, ale hřeben je to úžasný dle kamarádky. A prý po 1. ostříhání prstýnky povolí

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 22.21

Přesně tak, akorát ty hroty jsou prý trochu ostřejší než u klasického

jitkamety

jitkamety, 11. 6. 2016, 10.56

Já bych určitě zastřihla, a tangle teezer je užasný!

Minnie, 7. 4. 2016, 21.15

Dcera má skoro 4,5 roku a stříhaná nebyla, podle mě k holčičkám dlouhé vlásky patří. Má je sice jemnější, ale to má po mě.nemá ani ofinu, to se mi nelíbí. Nechala jsem jí je růst odmala, aby ofinka nepřekážela tak jsem česala palmičku a potom už to šlo hezky do culíků. Jen dvakrát jsme zastřihli konečky ale pokaždé asi o jeden centimetr.

Zuzka Čtvrtečková, 16. 11. 2015, 23.20

Taky mám kluka, ale určitě bych zastřihávala, aby vlásky měly šanci sílit

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 22.21

Také synovi stříhám a teď mu začalay pěkně houstnout

Lenkavap, 16. 3. 2015, 9.40

taky to řeším...dcerka má 3,5 let a také nebyla ještě stříhaná..vlásky, když se namočí má k zadečku a mě je to táák líto. Starší dcerka nosí krátké mikádko, sedne k jejímu obličejíku, ale mladší ty dlouhé moc sluší..ale práve, také mírně vlnité a hodně se zacuckovávají...nehledě na to, že dcerka je čuník a ve vlasech má stále i jídlo... Nejspíše nechám jen trochu zastřihnout konečky vlásků, aby měli nějaký tvar, ale na krátko určitě ne.

Katka

Katka, 24. 11. 2014, 17.00

určitě bych zastříhávala, teď jsem nedávno četla článek, že ideálně kluci nakrátko a holky max po ramena, aby se vlasy udržovaly maximálně zdravé...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů