Nechce se mu chodit

zobrazeno 2415×

Vložil(a): Kama, 6. 7. 2016 8.22

Maminky,vůbec nechápu,čím to může být.Malý mi kratší trasy bez problémů chodil od roku a půl,nechtěl se nosit,ani vozit,ale poslední dobou během stejné trasy se asi tak třikrát šprajcne,že nechce chodit.Když ho odmítnu vzít na ruce,neskutečný řev,po chvíli zas jde v klidu,a tak pořád dokola.Čím to může být?Nemáte někdo s tím zkušenost?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 4. 12. 2017, 10.58

zkouší, co maminka vydrží, podle mě to nesouvisí s fyzickými schopnostmi, ale spíše si udělal vlastní názor ve své hlavičce

Fuga

Fuga, 9. 12. 2016, 12.42

období vzdoru a zkoušení rodičů... Já to měla taky tak. Nejdříve běhal a kočáru si ani nevšiml a teď, jen co ho vidí, už by nastupoval. Jsou chytří, mrňousové

Topik2, 17. 8. 2016, 21.54

Maminko zkouší tě....oni i ty mrnousove vědí moc dobře jak na nas

kamca80, 22. 7. 2016, 11.41

to bude to jejich "krásné" období, syn mi dělá něco podobného a všelijak se to střídá, ono to zase přejde

vendy.z, 19. 7. 2016, 22.09

JJ, to se může stát...zkušenosti s tím nemám, starší chodila v pohodě a mladší se chce vyrovnat sestřičce

veru.veru, 8. 7. 2016, 10.20

běžná věc, některé období chtějí, jiné zase ne, moje dcera s tím problém nikdy neměla a najednou se v osmi letech rozhodla, že prostě chodit nikam s námi nebude, řvala jak tur, vzpomínám si na výšlap na rozhlednu v Německu, celou cestu řvala, já byla na nervy, výborný. A to jí bylo 8.

Minnie, 7. 7. 2016, 9.12

Jestli nemá růstové bolesti, měla jsem je prý asi 3x za život, právě kolem 2 let, pak v 5 a nakonec v 11 a děs, co si pamatuju tak to fakt bolelo... Kolik je malému? Možná bych na delší vzdálenosti brala kočárek.

Kama, 6. 7. 2016, 19.43

Děkuji všem,budu doufat,že to je jen období,které přejde.Každopádně špatně chodí,vtáčí špičky dovnitř,tak nevím,jestli to může být tím,že ho to třeba začíná bolet,ale doma i na zahradě je to v pohodě,tam lítá jak divý.

benca, 6. 7. 2016, 19.24

aj mala zacala chodit medzi poslednymi detmi

Katka

Katka, 6. 7. 2016, 19.21

Neznám. Náš syn ušel ve 3 letech 9 km, ve 4 letech 20 km. Bez kočárku je od 2 let, nemáme auto, takže všude musíme dojít pěšky, takže má natrénováno. Nemá třeba hodně ploché nohy? To taky může bolet. Některé děti mají v tomto věku růstové bolesti. Je otázka do jaké míry je to fyzický nebo spíše psychický problém.

Zuzka Čtvrtečková, 7. 7. 2016, 11.49

Taky to tak máme. Bez auta jsem jen já, tak všude chodím s dětmi pěšky. Nejčastěji do vedlejšího města 3 km tam a 3 zpátky. Nejlepší je, když jdou ostatní děti po plavání spát a my si dáme ještě trasu zpátky A od roka jsme bez kočáru

Katka

Katka, 7. 7. 2016, 16.06

No vidíte, někdo je ok bez kočárku v 1 roce, někdo je bezradný i ve 3 letech ;o) Jaký si to člověk udělá, takový to má ;o) Já jsem vždycky doslova šokovala kamarádku, když jsme se u nich objevili na hřišti. Je to od nás asi 500 m a ona nedokázala pochopit, že tam dítě došlo pěšky, oni s dítětem starším vždy jezdili autem a na takovou dálku si netroufali. To jsem zase byla v šoku já.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů