Leporela pro děti

zobrazeno 266×

Vložil(a): Calliopka, 15. 9. 2023 17.44

Maminky, syn má 2 roky a miluje knížky, zatím hlavně leporela. Nedávno jsem mu chtěla pořídit nějaké nové knížečky, ale v knihkupectví se mi nic nelíbilo. Dáte mi tip, kde mají hezké knížky/leporela?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Adrianita, 22. 9. 2023, 10.48

My jsme měli několik knížek z Minipedie - třeba Objevujeme svět - TĚLO.

BartovaMajka, 21. 9. 2023, 22.53

Dobrý den, já od nich kupuju knížky už roky - mají tam fakt hodně naučných a děti se u nich nikdy nenudí. My máme teda doma knížek spousty, dětem je potřeba hodně o všem povídat. Tyto knížky pro nejmenší jsou skvělý, navíc mají ty hmatové prvky, takže je to zase pro děti zajímavější.

Havlikovka, 17. 9. 2023, 22.53

Zdravím, pokud vybíráte spíše naučné knížečky, kde se dítko něco přiučí, doporučím leporela KLAP KLAP s 3D obrázky od Ellamax. Máme doma od nich už dvě a malý je teda prohlíží pořád dokola a je nadšený. Mě se líbí provedení knížek, to, že si malý může osahat obrázky, je za mě prostě paráda.

Calliopka, 19. 9. 2023, 20.51

Děkuji za komentář, na knížečky jsem se dívala a fakt se mi líbí, navíc jsou teď ve slevě, takže je malému hned objednám

Damaskova, 23. 9. 2023, 11.00

Maminky, tyto knížky jsou skvělé! Narazila jsem na tuto diskuzi a objednala jsem na zkoušku knížečku Moje mláďátka www.ellamax.cz/moje-mladatka-klap-klap-obrazky a dcerka je fakt nadšená. O obrázcích si vydržíme povídat i půl hodiny, což se tak často nestává. Určitě nezůstaneme jen u této jedné knížky, ale brzo přikoupíme další.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů