Jak se rozmluvit?

zobrazeno 1477×

Vložil(a): LenčaPar, 9. 7. 2015 21.48

Maminky jak jsou na tom Vaše dítka po 1,5 roce, co všechno povídají? Máme doma hroznou nemluvu :-( Přitom strašně ráda prohlíží knížky, povídáme ale málo platné.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 5. 2. 2018, 15.18

vydržte, ono se to zlomí skokově )

Žofinka

Žofinka, 29. 1. 2018, 11.17

pořád to zkoušet, ono to přijde zničeho nic

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 1. 2017, 22.49

syn se začal rozmluvill teď ve 20 měsících, už umí auto, svoje jméno, ahoj a čau

Fuga

Fuga, 23. 11. 2016, 13.52

ten náš taky moc nemluvil, a pak ve 3 letech se spustila slovní lavina

Mahdalka, 16. 4. 2016, 13.32

Tak můj se trochu rozmluvil až ve dvou letech,do tý doby řek jen pár slovíček a pamatuju si na období,zhruba tak v 1,5 roce,kdy všechny zvířátka dělali búúú,protože jiný zvířátka napodobit neuměl.Pamatuju si,že jsem i přemýšlela,jestli syn nemá nějakou poruchu,že tak dlouho nemluví.Po druhém roce nastal zlom a dneska pusu nezavře a řekne všechno,je mu čerstvě 2,5.Jen věty zatím neříká,pouze jednoduchý o dvou třech slovech.Do tří let neřeším,má čas a pokroky vidím,tak mě to neznepokojuje

Minnie, 1. 4. 2016, 21.33

V tomto věku dcera říkala máma, táta, bába, ham, teta, pápá, bam byl balón ..., a jak dělají zvířata, pes baf bar, kráva bú, koza mé atd.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 1. 2017, 22.50

Tak to je na tom syn podobně, jsem ráda, že není pozadu

Zuzka Čtvrtečková, 16. 11. 2015, 23.49

Malej začal brzy a bavilo ho ukazovat na fotkách všechny, co znal mámá, táta, bába, děda, teta... strejdu se učil dlouho A pak si začal tvořit vlastní slova. Méďa bibi, boty pipi, voda blabla atd. Třeba tchýně vzpomíná, jak její druhý syn začal mluvit až dost pozdě a rovnou v celých větách

mckvak, 15. 7. 2015, 13.12

VSechno dozene - pustte ji do kolektivu deti co mluvi a za chvili se ji pusinka nezastavi

Estrela113, 10. 7. 2015, 20.10

Syn začal sám povídat až ve dvou letech a dvou měsících. Do té doby měl jen svých pár slov. Dcera brebentila snad už od narození, ale nebylo ji vůbec rozumnět. Až teď skoro ve 2,5 letech ji rozumí i další lidé, ne jenom my domácí Každé dítko je jiné. V 1,5 roce bych nemluvnost vůbec neřešila, má dost a dost času.

dasza, 10. 7. 2015, 19.14

Je nam rok a mesic a keca furt.ovsem krom ne.mama.tata.baba.papa.ham.tam.kok.nic...jen svuj hatmatilka patla matla..neresim.au bude mluvit pujde mi hlava kole.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů