Jak dítě naučit chodit na záchod?

zobrazeno 717×

Vložil(a): TamarkaV, 12. 4. 2021 19.30

Dobrý večer, jak naučit dvoletého syna chodit na záchod? Máte nějakej tip jak na to?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Bilinka, 17. 4. 2021, 23.26

Zdravím, já jsem koupila vlhčený toaletní papír, který syn může sám použít a baví ho to. Začal chodit sám na záchod - výhoda je, že vlhčený toaletní papír se může hodit do záchodu a dá se spláchnout.

Kikinda, 19. 4. 2021, 20.37

To je celkem dobrej nápad - určitě to vyzkouším Jakej papír používáte - obecně se vlhčený ubrousky házet do WC nemůžou.

Kikinda, 24. 4. 2021, 22.50

Moc díky, určitě ho vyzkoušíme

Jarka mmm, 13. 4. 2021, 15.41

Nechat to na něm. Pokud mu to necvakne, nepomůže ani stavět se má hlavu.

V007A, 13. 4. 2021, 13.16

Až na to bude čas, tak to bude. Každé dítě zraje jinak. Zkoušet a buď to půjde nebo ne.

dasza, 13. 4. 2021, 5.56

V první řadě naučte sama sebe nechat věci plynout jak chtějí..a naučte se svému dítěti nechat čas jaký potřebuje....až bude připravený..sedne si na ten záchod sám...někdo to umí v roce..někdo ve3...není žádná poučka.naucka a nic..já vzala pliny páč sem viděla a cítila že je čas..a bylo to..ze dne na den bylo bez plin..jiným to takhle nefunguje..někteří prosazují na různý hrací nočníky.pri každým aa pějí oslavné písně.tancuji všelijaké dupáky a stejně jim dítě pak stále čůrá do plenek a do gati další rok...a světe div se...neznám zadny dítě co by na to nepřišlo a nosilo pleny do školy...( Nemluvím o "postižených")

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů