Autosedačka

zobrazeno 892×

Vložil(a): Soniiiciii, 29. 7. 2019 20.57

Maminky, jak vy osobně vybíráte autosedačku pro děti? Kupujete novou, srovnáváte recenze, sledujete Dtest apod., nebo vám je to celkem jedno, nekoukáte na nic a kupujete tu nejlevnější či využijete bazaru? Sedačka není levná záležitost...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

TomášRoman, 6. 8. 2021, 14.08

Dobrý den. My jsme se s manželkou řídili tímto článkem https://www.panzdravi.cz/clanky/hledate-spolehliveho-vyrobce-autosedacek-vime-po-kterych-znackach-sahnout/ a vybrali jsme poměrně výhodně a dobře. Řekl bych, že děťátko je spokojené a sedí se mu příjemně. Vybírání autosedačky je vždy stres, ale nám alespoň tento článek pomohl se rozhodnout, takže posílám a doporučuji dále.

Klarys, 24. 4. 2020, 22.55

taky tak, sleduji recenze, diskuze, ptám se kamarádek jakou mají zkušenost a s čím a hlavně novou a nějakou kvalitní značku

Romanka40, 19. 11. 2019, 20.17

Dtest nesleduju, jelikoz je to podvrh a spise kupuji novou, sleduji recenze, diskuze... A vajicko mame cybex a pokracovaci protismernou Joie

Pavla T., 5. 10. 2019, 21.10

Rozhodně novou podle výsledků testu ADAC

Dajikaaa, 25. 8. 2019, 18.13

Novou, jedině novou a ano, koukám se na recenze, hodnocení a pak s mým předvýběrem jdu konzultovat do obchodku. A já teda vím, že se na jejich rady můžu spolehnout. Bydlím v Ostravě a chodím do Babyplace. To je podle mě nejlepší mimi shop vůbec.

Witchie, 16. 8. 2019, 21.38

Pročítám recenze včetně crash testů. Zohledňuji různé parametry - pratelný potah, letní vložka, cena apod. Zatím u nás ale pokaždé vyhrál Britax Romer

Zdeňka S., 7. 8. 2019, 15.32

Já jsem 2 sedačky dostala a jelikož moc nejezdí mě tak se dívám většinou spíše na cenu...

L.janicka.l

L.janicka.l, 1. 8. 2019, 6.53

Koupila jsem novou, jinak kazda sedacka ma vyhovovat podle nejakych norem, tak se neda rict, ze nektera je fakt nebezpecna, prece by to zakazali prodavat. Ja bych asi nekoupila se stoleckem, pri narazu se dite o nej bouchne dle testu. Ja ted resim jiny problem, kluk mi dava nohy na predni sedadlo a zapira se o nej . je tam airbag, kdyby vyletel tak ma nohy narvane v sobe asi stejne tak jako lidi co si je daji na palubku ( nedavno byla reportar, ze erbeg nohy uplne rozdrti nebo kolenama prorazi lebku)

petralak

petralak, 31. 7. 2019, 22.17

Proctu recenze, kouknu na testy, vyzkouším a z top 3 vyberem tu, která sedí nejlépe. Nekoukam na cenu, ale bezpečnost.

Janna, 31. 7. 2019, 21.51

Vzdycky kupujeme novou a to do kazdeho auta. Snazime se vybirat cenove prijatelnou (ale stejne je to vzdy okolo 4-5tis.). Hodne dame na recenze a Dtesty. Dulezita je bezpecnost, ostatni jde stranou.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů