Vzteklé dítě

zobrazeno 2390×

Vložil(a): nikolava, 7. 3. 2017 13.58

Ahoj, mám 19m syna. Doma to jde, ale když jdeme ven na procházku a nejdeme tak jak on chce (on by nejradši lezl v křoví, ve struze, mezi autama), tak se začne vztekat a válet se po zemi. Snažím se ho něčím motivovat, zabavit ho vyprávěním o něčem. Ale nic nepomáhá, jak se mu nelíbí že chceme aby aspon popošel tak začne ječet a já ho můžu tahat a mluvit jak chci. Máte někdo nějakou radu jak na něj?

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 19. 11. 2017, 5.53

přežít toto období a věřit, že se vše v dobré obrátí, děláte vše správně, takže co víc

editak, 29. 3. 2017, 17.10

náš se takto vzteká, když už je unavený a měl by zalézt do postele, to ječí, lehá si na zem, vzteká se, chce jít jinam, tak ho tahám a řve a lidi se otáčejí, jako cože mu dělám....no děs

dadinkamaminka, 9. 3. 2017, 8.24

Ono ho to přejde Můj malej je taky občas vztekloun.Nejhorší je to,když jdeme ven.Jezdí na motorce a vůbec neposlouchá,řvu na něj at zastaví a on si jede vesele dál Za to bych mu vždycky nasekala na zadek. Nebo doma,včera mu skončila pohádka a on začal histerčit,že jí chce pustit,ale že už ta pohádka skončila ho nezajímalo a nechtěl to ani slyšet. Podle mě to je jen období vzdoru a časem s eto zlepší.Musíme v to doufat

Jarka mmm, 9. 3. 2017, 8.42

Ohledně té televize-děti jsou jí tak hypnotizovane a vyplavuji se jim nějaké hormony (nevím přesně),že když se jim vypne,tak to těžce nesou...

dadinkamaminka, 9. 3. 2017, 9.30

Aha,tak to jsem netušila... No stejně musí pochopit,že když mu nějaká pohádka skončí,že mu jí nemůžu zapnout znova

editak, 29. 3. 2017, 17.12

naprosto to samé

editak, 29. 3. 2017, 17.11

přesně! ...na té motorce, někdy se mi ale zdá, že opravdu asi neslyší, ono jak to rachtá a má na hlavě helmu, tak slyšet nemusí...taky řvu, ať zastaví...a néééé, pěkně si jedu dál ))

Cherrynka, 8. 3. 2017, 17.47

Tak za prvé trpělivost a doufat, že se to bude jen dočasné No mě nenapadá zatím nic, ale mám malého syna, tak si nějaké rady ráda přečtu třeba ale zkuste odměnu za slušné chování

nikolava, 8. 3. 2017, 19.59

Zkusila jsem vzít tříkolku, tak to chvilku pomohlo.. No ale dnes sme potkali holčičku na bruslích, tak jí sledoval a šel

Lenourecek, 8. 3. 2017, 14.50

Hodně trpělivosti, i když se to snadno říká, určitě to bude jen období 😉

nikolava, 8. 3. 2017, 20.00

Taky doufám, že to jednou přejde... a snad brzo... Kdyby se to dělo občas, ale ono to je denně

Aliisha

Aliisha, 8. 3. 2017, 20.34

Člověk je z té trpělivosti úplně unavený, že? Já jsem vždycky na prášky

nikolava, 8. 3. 2017, 20.40

Přesně tak!

Jana82

Jana82, 8. 3. 2017, 13.52

Dcera se umí taky dobře vztekat, ale zatím to není tak hrozný, že by se válela až po zemi, i když kdo ví, třeba i na to dojde Snad je to jen nějaké období a brzy to přejde.

nikolava, 8. 3. 2017, 20.01

Tohle je úplně hrozný, držím ho za ruku a on se najednou zavěsí a jde k zemi... Div mu nevykloubím ruku

kamca80, 8. 3. 2017, 13.04

Není to tak dlouho co sem to tu taky bohužel řešila, dřív sem tohle u dcery vůbec neznala a najednou se nám doma objevil vztekloun. No cesty do školky katastrofa, ne jednou se mi válel po zemi venku i doma. No už je to o něco lepší, vyzkoušela sem na něj fígl, co sem viděla na FB, byla tam reklama jak kluk ječí že něco chce, tak maminku mu to oplatila a taky sebou švihla o zem a ječela, já sice sebou o zem nehážu, ale jakmile začne se vztekat, vztekám se a ječím taky, vždy ho to přejde a cesty do školky super, drží mě za ruku tam i zpět, ráno i odpoledne když jdeme pro dceru

Cherrynka, 8. 3. 2017, 17.49

Nejohrší je, že se to ani tak ovlivnit nedá. Podle mě se tak asi chová každé dítě, aspon nějakou dobu. Co já takto vidím kolem sebe, tak niko není svatý

kamca80, 8. 3. 2017, 19.17

určitě, vidím to i u sousedky, co má o dva měsíce staršího syna, to je to samé, prostě je to jednou přejde, musíme to nějak přežít

nikolava, 8. 3. 2017, 20.01

A to my máme kamarády, zhruba stejně starý a ty se chovají na procházkách hezky

kamca80, 9. 3. 2017, 8.35

Náš malej se napřed choval na procházkách a cellkově venku taky pěkně, chodil jen za ruku, byl poslušný, ten druhý od kamarádky katastrofa a vlastně je to katastrofa dodnes, no a ted už zlobí i ten náš, ale musím fakt zatukat, že tam to na něj platí a ještě sem si ověřila dnes i včera další věc, když mi nechce dát ruku u silnice, řeknu mu, že maminka je moc smotá, nahodím psí oči a už je u mě nepustí se

Cherrynka, 9. 3. 2017, 17.43

Joooo, se smutným obličejem se to vždy daleko dotáhne

Aliisha

Aliisha, 8. 3. 2017, 20.35

Super nápad, také to zkouším a dost divně se na mě kouká

petym, 15. 8. 2017, 14.51

ještě než jsem dočetla článek jsem si fakt myslela, že se taky valíte po zemi. To mě pobavilo. Včera jsem s dětského hřiště odcházela s brekem já i dcera . Dcera 21m se mi poprvé vztekla a válela sebou po zemi, hysterák, že to muselo slyšet celé sídliště a pohledy těch maminek - hrůůůůza aspon pro mě. Doufám, že je to období vzteku, které přejde, protože jinak nikam chodit nikdy nebudeme

Čertice, 8. 3. 2017, 11.27

Mám třetí dítě, první dvě byly podle mé paměti skvělé tak se modlím, ať i Martínek. Ale moje máma říkala, že se taky vztekaly a já si to jen nepamatuju Dobrý na tom je, že to určitě přejde

Cherrynka, 8. 3. 2017, 17.47

To si taky říkám, že vždy všechno jednou přejde

nikolava, 8. 3. 2017, 20.02

No snad máte pravdu

Zlata1, 8. 3. 2017, 10.35

Tak vidím, že nejsem sama kdo má doma vzteklouna. Já mám syna, kterému jsou čtyři roky a půl a stále si říkám, že ho to snad jednou přejde. Má období kdy je naprosto hodný a vůbec nerve, ale pak má období kdy řve celý den a přitom nemá důvod. Když se mu něco nelíbí a nebo když něco chce a není to hned tak se dokáže pořádně vztekat, to sebou hází a valí se po podlaze takže s tím si kolikrát taky nevím rady i když tak velké dítě prožívá dětskou pubertu je to docela dost náročné. Jednou jsem viděla video jak šla maminka se synem do obchodu a syn něco chtěl, matka řekla, že ne a syn začal strašně řvát a valet se po zemi, tak matka neváhala a začala taky řvát a valet se po zemi a syn najednou přestal a vykulil oči na matku co se válela vzteky po zemi. Najednou byl klid. No nedovedu si představit, že bych se začala válet po zemi někde v nákupním centru, ale bylo to dobrý..

nikolava, 8. 3. 2017, 20.02

Tu reklamu sem myslím taky viděla No ale taky si neumím představit, že bych to někde udělala a kdoví zda by to vůbec fugovalo

petym, 15. 8. 2017, 14.53

taky si neumím představit, že se někde venku vztekám, řvu a natož se válet po zemi. ale reklama dobrá

Janna, 8. 3. 2017, 10.06

Mě to teprve čeká, ale čtu si články o ,,Nevýchově". Je tam spoustu dobrých rad a články, jak se postavit k podobným problémům.

nikolava, 8. 3. 2017, 20.03

Taky jsem ted narazila na takový článek od nich... Bylo to myslím o večerním usínání a bylo to celkem zajímavé

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů