Výběr správných plaveckých pomůcek

zobrazeno 456×

Vloženo: 15. 6. 2016 21.30

Také si vždy nevíte rady jaké pomůcky vybrat z toho velkého množství, které se nachází v obchodech? Z regálů se na vás smějí pohádkové postavičky a různě barevné kombinace. Těmi byste se však neměly nechat ovlivnit. Dbejte vždy na kvalitu a využití pomůcky, než na estetický dojem.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

na plavání jen používáme kruh či rukávky.

Minnie, 14. 12. 2020, 20.05

Používáme mafukovací kruh, když je dítě starší, tak rukávky.

Kamil Štrof, 30. 3. 2020, 20.37

díky za super tipy ! My jsme si teď nedávno objednali nový bazén z https://www.albixon.cz/bazeny/ , takže už se na něj moc těšíme a náš syn obzvlášť. Samozřejmě se však chceme připravit na vše, takže chceme dokoupit i nějaké plavecké pomůcky, aby se díky tomu syn naučil lépe plavat. Křidélka a léhátko je proto jasná volba.

Žofinka

Žofinka, 22. 6. 2018, 17.27

Já vidím velkou výhodou v pásu

Gabill, 31. 7. 2017, 14.17

U nas je tazko malemu nanutit nieco nove. Spociatku odmietal uplne vsetko. Teraz ma svoje oblubene koliesko. Nie je to asi uplne nejbezpecnejsie, ale aspon nieco. Snazim sa ho nespustat ani na chvilu z oci. Vo vode by sa vedel cvachtat cele hodiny.

mckvak, 24. 7. 2017, 17.10

mame rybicku a ted pasek - a mala super, s druhym se chystame az trosku povyroste

Kikinka30, 21. 3. 2017, 7.10

My plaveme vsichni a ja drive zavodne,ted si to s malou uzivame a pomucky ani ne,jen motivace hracky a destičky ci velke deska gumova a sudy😁

Mygara

Mygara, 20. 3. 2017, 11.29

do bazénu, kam chodíme, půjčují pásy a využíváme to

Gabill, 31. 7. 2017, 14.18

Tie pasky sa mi zdaju velmi sikovne.

Martina1, 19. 2. 2017, 18.45

U nás plave celá rodina. Se synem jsem začala vaničkovat sama hned v nemocnici po porodu. Ve 2 měsících jsme začali chodit na vaničkování do Baby Klub Juklík v Praze.Dnes jsou mu 3 roky, umí plavat a zacházet se všemi pomůckami do vody a plave již rád sám bez nich. Vodu miluje! A já jsem za to ráda.

Fuga

Fuga, 14. 2. 2017, 11.19

díky za úžasný přehled, syn chodí na plavání se školkou a s námi zatím jen blbne v malém bazénku

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů