Alternativní léčba alergie

zobrazeno 283×

Vložil(a): Janako, 4. 1. 2019 21.13

Je tu někdo, kdo řešil nebo řeší alergie u sebe nebo svých dětí nějak alternativně a pomohlo to? Syn má alergii na pyly, ale rýmu má celý rok. Příčina se zatím nenašla, roztoči ani plísně či zvířata to nejsou, astma nemá, na ORL vše v pořádku. Zatím dostal další sprej do nosu. Chtěla bych to zkusit řešit nějak jinak než klasickou medicínou a hlavně tak, aby se konečně zbavil té rýmy. Co vám pomohlo? Zkusit to nějak přes jídlo?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga

Fuga, 12. 1. 2019, 18.17

já jsem pro imunoterapii, jako jediná léčba opravdu potlačí alergické projevy, alternativu neznám

Janako

Janako, 12. 1. 2019, 18.54

V čem to spočívá?

jitka46

jitka46, 12. 1. 2019, 16.09

Mě nic nanapadá, jestli se to vůbec dá jinak řešit.

BonnieParker, 7. 1. 2019, 16.47

A s trávením problémy nemá? Napadá mě alergie na mléko. Zahleneni byl jeden ze symptomů u syna.

Janako

Janako, 7. 1. 2019, 19.58

Ne, ale testy na jídlo mu nedělali. Tak nevím, jestli by to mohlo být i bez těchto potíží.

Minnie, 6. 1. 2019, 19.47

Nemám zkušenost, sestra má alergie ale alternativně to nikdy neřešila. My jsme spíš na klasickou medicínu

Janako

Janako, 6. 1. 2019, 20.52

Problém je, že klasická medicína nezabírá 😊

andrejka3741, 7. 1. 2019, 14.26

Nevim odkud jsi, ale v Zebraku na Berounsku je lecitel, cajickar, carodej se mu rika, nevim presne jak bych ho nazvala, ten se alternativni lecbou zabyva a je fakt skvely. Myslim ze ma i eshop na netu.

Minnie, 8. 1. 2019, 8.30

No tak se musí zjistit příčina a ta eliminovat.

Janako

Janako, 8. 1. 2019, 9.30

No tak samozřejmě, ale zatím ta příčina prostě není.

Minnie, 8. 1. 2019, 9.34

Nejde mi reagovat níže, tak tady. Já teda nevím jak to chodí teď v dnešní době, ale u ségry trvalo tenkrát snad 5 let než zjistili příčinu 🤔 a pamatuju kamarádku, ta měla alergickou rýmu a nesmrkala snad dohromady měsíc z celého roku, jinak pořád. Ty alergie jsou nevyzpytatelné.

Janako

Janako, 8. 1. 2019, 19.20

Tchanovi ani na příčinu nepřišli, ale ten to má naštěstí jen dva měsíce v roce, takže se to dá přežít.

Žofinka

Žofinka, 6. 1. 2019, 14.20

Žádnou alternativu neznám

snany, 6. 1. 2019, 9.33

Alergie se v průběhu života mění, mohou vymizet a objevit se jiné) v jiné formě), proto léčení příliš nevěřím, spíš řešení akutních projevů.

Janako

Janako, 6. 1. 2019, 9.40

Synovi ale nic nepomáhá ani na tu rýmu, která ho musí už obtěžovat.

L.janicka.l, 6. 1. 2019, 19.55

Nevadi spis mu neco jineho, jako je vune prasku na prani, ci neco co ma neustale doma, suchy vzduch doma, spatne ovzdusi

Janako

Janako, 6. 1. 2019, 20.56

Dr. říkala, že to bude asi něco, co máme doma. Ale co? Prášek střídám, takže to by být nemělo. Koupili jsme i zvlhčovač vzduchu, čističku a nic nepomáhá. Koberců moc nemáme, plísně se vyloucily. Nic už mě nenapadá. Snad jen že by nějaké kytky.

Lenička, 7. 1. 2019, 16.54

Já některé vůně nemůzu vůně do auta a tak vonné svíčky

L.janicka.l, 7. 1. 2019, 7.35

Kytka by to mohla byt, nebo i treba polstar, dovnitr nevidis a kolikrat se divim cim to plni (dostala jsem polstare ke gauci, a kdyz sem je rozparala, tak jsem se uplne divila, ze takovej humus nekam daji)

Eliška Kozlova, 6. 1. 2019, 8.50

My žijeme v domku se psem a kočkou, hodně chodíme ven, minimálně na zahradu. Syn ma astma a měl celoroční rýmu asi do 6 let, bral na to Aerius a docela to pomáhalo, teď uz ma rymu jen z nachlazení a slabé astma (bez zachvatu, jen se zadychava). Je pravda ze u nejstaršího jsem čistotu dost řešila, u mladších moc ne, a krom citlivé kůže (a sezonich chripek z Mš) jsou celkem zdravé.

Mygara

Mygara, 6. 1. 2019, 8.05

Může to být třeba přehnaná reakce na okolní znečištěné prostředí

L.janicka.l, 5. 1. 2019, 19.54

Me se alergie zlepsila postupem casu, uz ani nemusim brat foukacku a prasky. Kdyz jsem byla mala, tak doktor rikal, ze to muze byt zpusobeno celym psychickym i fyzickym stavem

WeruskaSK

WeruskaSK, 5. 1. 2019, 16.01

popredny cesky imunolog bol u Krausa, zaujimave myslienky: https://ww.youtube.com/watch?v=_ohPlPzPZg0 a tu od 8:45 este pokracovanie

Janako

Janako, 5. 1. 2019, 20.25

Je ta adresa správně zkopírována? Nejde mi to otevřít.

WeruskaSK

WeruskaSK, 5. 1. 2019, 21.02

Janako

Janako, 5. 1. 2019, 22.43

Přesně s tímto dr. jsem nedávno videla rozhovor na Dvtv. Říkal tam stejnou věc jako tady a to, že děti, které mají od dětství zvíře, jsou zdravější a nemají alergie. Znám rodinu, kde mají psa a kluk je často nemocný a má astma. Jina rodina má kočku a jedno dítě má ekzém, druhé pylovou alergii. Náš syn se vždycky hrabal v hlíně, bahně, písku a všem možném, celý špinavý ale šťastný a stejně taky něco má. Úklid doma nepřeháním, děti ji klidně i ze země, když něco spadne. Spíš bude něco na tom, jak ten dr. říkal, že alergii přibývá moderním stylem života.

WeruskaSK

WeruskaSK, 5. 1. 2019, 22.52

Sranda. Presne to iste zaujalo aj mna ze jak je mozne ze ked mas macku ti pomoze na imunitu ked macky roznasaju choroby. A dalsia vec ake macky? Take fajnove za 500e co len doma na gauci lezia alebo vonkajsie co behaju po celej dedine? A to ze aj tak su chori- mozno im chovom zvierat odpadne alergia na zvierata ale dalsich x to neovplyvni. Skoda ze to tam viac nevysvetlil. My mame doma zajkov. Neviem nakolko to detom pomoze alebo nie.

Katka, 6. 1. 2019, 11.24

Lepší stimulant imunity je prý pes, kočka je moc čistotná.

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací