Atopický exém

sledováno 1× zobrazeno 2335×

Vložil(a): sanny, 14. 8. 2018 11.50

Zdravím maminky, moje malá má atopický exém. Kožařka ji předepsala kortikoidy v tekuté formě, protože to začalo i mokvat. Ale je to jen teď na akutní stav. Proto hledám nějakou radu, abychom po zklidnění se nám už nevrátil tento kritický stav. Ložiska má na rukách a nohách.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Teanka

Teanka, 10. 4. 2019, 21.05

Dobrý den, a Protopan je vhodný i pro děti? Ty jejich doplňky stravy taky můžou užívat děti?

Pavla0, 19. 3. 2019, 20.33

Já si objednala od Protopanu jen Local Cream. Doplněk stravy si musím teda ještě doobědnat.

Agynka, 6. 3. 2019, 14.15

Dobrý den, já Protopan zkoušela na sobě. Koupila jsem si rovnou tuto měsíční kůru https://www.protopan.cz/produkty/protopan-complete-box a dost se mi ulevilo.

PetaPa, 6. 2. 2019, 20.58

Dobrý den, zkoušela jste produkty od protopan.cz? Mají krém a tělové mléko na ekzém. Sprchový olej je u nás velice oblíbený. Současně s těmito přípravky bych zkusila užívat i nějaký doplněk stravy. Je důležité pečovat o pokožku z venku, ale většnou zapomínáme pečovat o ni i ze vnitř. Určitě bych to vyzkoušela, aby se Vaší malé ulevilo.

Mygara

Mygara, 30. 9. 2018, 14.51

Důležité je hlavně promazávat Někde jsem četla že i ty přípravky střídat

Ketris

Ketris, 27. 8. 2018, 22.07

Doporucuju ovesnou koupel, je to fakt zazrak

Žofinka

Žofinka, 20. 8. 2018, 13.23

Výborná je na to Belobaze krém, ale divím se té tekuté formě na mokvající projevy, není to ještě horší?

Fuga

Fuga, 19. 8. 2018, 17.48

všeobecně se doporučuje konopná kosmetika nebo Linola, atoderm apod. hlavně promazávat a i masti střídat

Eliška Kozlova, 17. 8. 2018, 22.33

Úplně jsem zapomněla, ale při mírném zhoršení je super Imunoglukan krém, nám ho doporučila alergolozka/imunolozka, sice nezabírá tak rychle jako kortikoid a musí se mazat častěji, ale taky zabírá dobře, v některých lékárnách je na objednávku, protože má nižší životnost, ale nepali a zmírňuje svědění i hojí.

Kamila Pecharová, 16. 8. 2018, 21.40

Nedávno jsem to řešila s více různými lidmi, kteří řešili ekzém u svých dětí a všichni radili jedině konopí! Mast lze sehnat třeba v obchodech typu zdravá výživa..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů