Amoksiklav-reakce?

zobrazeno 13434×

Vložil(a): Minnie, 7. 2. 2018 20.26

Prosím o váš názor. Dcera 2,5 roku měla od soboty přes 39 horečky, v neděli se spustila rýma. 2 noci jsme nespali, celou noc prokňourala a probrečela. V noci na pondělí horečka skoro 40, ráno jsme šli k dr a ta nás poslala na orl jestli nemá zánět uší, naštěstí neměla. Verdikt zněl že tedy to bude chřipka. Dnes jsme měli kontrolu a poslechově se zjistilo, že dceři všechno sedlo na průdušky. Pořád má zvýšenou teplotu... dostali jsme antibiotika Amoksiklav, máme dávat 2,5 ml po 8 hod. Dnes v 16 hod dostala první dávku a večer při převlékání jsem si všimla, že na ručičce má vyrážku (viz foto). Jen na té ruce, nikde jinde nic. Na dotek je to místo teplejší než kůže jinde a svědí ji to. Může to být alergie? Další dávku má mít o půlnoci, pak v 8 ráno, dát nebo radši ne? K dr s ní zítra můžu až tak v 10 dopoledne takže by 2 dávky vynechala tak mám obavu aby jí to pak třeba nesedlo na plíce a nebyl z toho zápal. Fakt nevim co dělat :(

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vendy.z, 15. 2. 2018, 22.54

chudinka.....

Zlata1, 11. 2. 2018, 16.35

Muze to byt reakce na angibiotika. Ja jsem pri nalezu na pruduskach dostala taky antibiotika Amoksiklav a muzu rict, ze jsem je mela naposledy. Mela jsem po nich prujem, zvraceni, jeste vetsi teploty, zimnici. Ten prujem a zvraceni bylo tak silne, ze jsem myslela, ze nepreziju. Takze urcite nedavat a jit rovnou za dr. a rict ji, ze ma takovou reakci at ji da neco jineho.

nikolava, 10. 2. 2018, 9.22

Já bych asi další dávku nedala a bud bych zajela na pohotovost nebo ráno zašla k doktorce

Mygara

Mygara, 10. 2. 2018, 7.23

asi bych to řešila stejně jako ty

Fuga

Fuga, 9. 2. 2018, 6.29

jak může střelit dg takto po telefonu, já bych to viděla také na alergii

Minnie, 9. 2. 2018, 15.12

No naše dr úplně koukala, co nám to řekla za hloupost.

Minnie, 8. 2. 2018, 12.59

Všem díky za reakce večer jsme volali na dětský a vše jsem jim popsala. Sestra mi řekla že si myslí že to je i na přijmutí na oddělení, ale že mě ještě přepojí na doktorku. No doktorka protivná jak 💩 , prej to z atb být nemůže že by se to projevilo až za 4 dny a že ji máme nechat spát, léky radši vysadit a jít ráno ke své dr. Tak jsem malou akorát hlídala a dnes s ní šla k naší dr. Ta řekla že to je z toho Amoksiklavu že má alergii a dala nám Klacid. Tak nakonec vyřešeno a dopadlo to ještě dobře

Lenička, 8. 2. 2018, 13.43

Tak to jsem ráda že vše dobře dopadlo.😀

slavuska

slavuska, 8. 2. 2018, 19.10

fajn, že to dobře dopadlo

Žofinka

Žofinka, 8. 2. 2018, 9.58

osobně bych kontaktovala doktora, klidně i jela na pohotovost, může to být alergie

NiFee

NiFee, 8. 2. 2018, 7.54

Kontaktuj doktorku. Kamoska teraz leží v nemocnici malý mal uplne červene flaky na rukách nohácha tvári a mal to z liekov. takže radšej kontaktovať doktorku.

L.janicka.l

L.janicka.l, 8. 2. 2018, 6.34

Asi bych to nedavala a kontaktovala doktorku a chtela jine leky. Me doktorka dala 2x antibiotika co mela od vyrobce v sufliku, pokazde to byli jine jen stejny vyrobce a vzdy me zacli dusit takze sem je nebrala a sla pro jine taky mi je vymenila

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 2. 2018, 22.22

Může se osypat po antibiotikách syn se zase oprudil ale doktorka řekla že je má normálně dobrat

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů