Alergologie

zobrazeno 1431×

Vložil(a): ppetaa27, 22. 12. 2015 18.23

Dobry den, nevite, prosim, od kolika se muze jit na alergologii? Syn se osype snad po vsem co snim ( kojim ho) a uz si s tim nevim rady a obcas se nemuzu dopidit toho, z ceho by to presne mohlo byt. Na par potravin jsem uz prisla a vyradila z jidelnicku, ale porad se osypava. Mame doma psa, tak se bojim, aby to nebyla alergie na chlupy.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 17. 1. 2018, 15.01

tak to vůbec netuším, od kdy třeba dělají nějaké testy

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 12. 2016, 17.44

Určitě je super se poradit s dětskou doktorkou a ona pošle ve správný čas

Fuga

Fuga, 29. 11. 2016, 14.13

řekněte si o doporučení od pediatra

ivka1981, 25. 1. 2016, 1.14

Tak máme vyšetření na alergologii za sebou. Nakapali nám 10 kapiček s alergickýma látkama, pak je jehličkou dostali pod kůži, čekali jsme v čekárně asi 10 minut a pak zjistili, na co máme alergii. Vyšly nám pyly, tak se opravdu těším na jaro...Bude nám rok a malá to zvládla v pohodě, akorát se chtěla škrábat, jak jsme čekali na výsledek. Krev nám do zkumavek nebrali. Testovali na psa, kočku, roztoče, prach, pyly - ale prý třeba na ty roztoče to u takto malých dětí moc nevychází. JInak doporučili úpravu prostředí - měli jsme péřové peřiny, tak jsme je vyměnili za duté vlákno - dcera ho měla v postýlce, ale spala s náma v jedné místosti, tak prý lepší vyměnit. Uvidíme, jestli to přinese ten správný efekt.

ppetaa27, 25. 1. 2016, 8.58

No takhle nejak jsem si to predstavovala, ze to delaji. U nas se to jaks taks zlepsilo. No snad to na jare zvladnete bez vetsich potizi

ivka1981, 7. 1. 2016, 15.33

nás poslala doktorka na alergologii v 10 měsících, ale bylo to kvůli opakovaným zánětum průdušek, tak jsem zvědavá, teprve nás to čeká. No jestli jí budou brát několik zkumavek krve, tak to asi nedopadne, byli jsme v nemocnici a byly rádi, když nabraly dvě místo tří....

ppetaa27, 22. 12. 2015, 20.21

No to on atopicky ekzem prave ma. Ale nekde jsem cetla, ze na alergoligii posilaji az od urcityho veku. A to prave nevim od kteryho. K doktorce jdeme az za mesic, tak me to jen zajimalo. Prave jsem zjistila orisky, exoticke ovoce a rajcata. Mleko jsem zkousela vysadit, ale porad se osypaval, takze tim to nebude. Takze navsteva alergologie by mi to usnadnilo. Ale nikdy jsem tam nebyla, takze ani nevim, jak to tam chodi, ze berou krev. Myslela jsem si, ze jen tou alergickou latkou potrou kuzi a podle toho to zjisti.

dasza, 22. 12. 2015, 19.39

Zacla bych tim co se ji denne..lepek.mleko.typla bych to na intoleranci...

Katka

Katka, 22. 12. 2015, 19.08

Na imunologii naše doktorka posílá až po druhém roce věku, nevím jestli je to s alergologií stejné....zašla bych se poradit s dětskou doktorkou, jestli mu rovnou nediagnostikuje atopický ekzém, to bývá časté, popř. vás pošle na tu alergologii. Ikdyž nevím s miminem, jak mu budou brát několik zkumavek krve...já byla s dcerou v 8 měsících na endokrinologii a sestra teda byla z odběru dost vyklepaná a a ještě než to zkusila, tak mě přesvědčovala, že to není ani tak nutné a že pokud to nepůjde, tak to nepůjde. Tak jsem jí řekla, že chci odběry a né věštění z koule a naštěstí se zadařilo.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů