Adopce dítěte

zobrazeno 1097×

Vložil(a): Dominic18, 29. 9. 2018 12.11

Mám 18 let, žil jsem v Dětském domově, a s partnerkou bychom chtěli z toho stejného DD adoptovat jednoho chlapečka, který má 8 let. Zajímá mě zda je problém To, že mě od dítěte dělí jen 10 let věkový rozdíl?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Robinka, 3. 10. 2018, 21.53

Podívej se na podmínky adopce.

Fuga

Fuga, 3. 10. 2018, 17.39

Vyloženě v tom věku by asi problém být neměl ale je tam spousta dalších zádrhelu jako je finanční zabezpečení byt práce a podobně

Gabill, 3. 10. 2018, 8.10

Je to ušľachtilá myšlienka. Treba si veľmi dobre zvážiť, či ste v 18 rokoch s partnerkou už zrelý na takýto vážny záväzok.

WeruskaSK

WeruskaSK, 2. 10. 2018, 14.48

mna skor zaujima ina vec, nechcem sa ta dotknut ani urazit, ale ze ci si uz sam natolko okukany zivotom ked si zrejme len teraz vysiel z detskeho domova, ze uz si trufas niekoho adoptovat a zalozit rodinu ja by som v 18stich taku vec neurobila, ved v takom veku este len zistujes co ako kde kedy, jak veci idu a funguju, este len ides na VS /ak ides/, zistujem co xces so zivotom dalej robit a v akej sfere sa uplatnit.... nie je to sranda mat dieta a uz vobec nie take ktore je zranene a kadejake traumy ma zo zivota len preto sa pytam lebo vacsinou pocuvam pripady ako v 18rokoch vypustia mladych nech sa staraju sami o seba pricom dovtedy ak zili v klasickom detskom domove kde mali stale navarene atd atd, ze si nevedia ani sami odkrojit chleba tiez som si chcela adoptovat moje oblubene deti z jedneho detskeho domova, lebo som ich mala velmi rada, a prirastli mi k srdcu, preplakala som cele dni, ale to boli emocie, ktore ma prevalcovali tak si to hlavne dobre premyslite, nejde vobec o vekovy rozdiel atd, ale ci nejde skor o nieco ine

vendy.z, 2. 10. 2018, 8.05

Problém to není, záleží na přístupu

Ketris

Ketris, 1. 10. 2018, 21.54

Krasne gesto! Zkuste socialku, ti by vam meli poradit..

Cherrynka, 1. 10. 2018, 20.49

Já si myslím, že musíte být manželé. Ale jinak nevím, jestli kvůli věku by měl být problém.

Aliisha

Aliisha, 30. 9. 2018, 19.35

Pokud máš stálé zaměstnání, zajištěné bydlení a uděláš psychotesty, tak asi ano. Tohle je ale dlouhý proces. To nebude ta měsíc.... dobře to zvaž!

Mygara

Mygara, 30. 9. 2018, 16.09

To nevím ale teoreticky ano

L.janicka.l

L.janicka.l, 30. 9. 2018, 10.36

Budou proverovat, bydleni, praci mozna i minulost, nakonec to kvuli nejake kravine zamitnou, staci aby ho nekdo z jeho rodiny navstivil a budou to brat jako zajem o nej. Lepsi by bylo opatrovnictvi

Cherrynka, 1. 10. 2018, 20.51

Ano, ono je hodně těžké adoptovat. nechápu to. Vím, že se snaží pro dítě to nejlepší,a le někdy to přehání, jako kdyby chtěli pro dítě z DD nějakou vilu

L.janicka.l

L.janicka.l, 1. 10. 2018, 20.57

Njn, taky maji asi na ne velke dotace, cim vic deti tim vic penez tak proc je davat lidem

Cherrynka, 1. 10. 2018, 21.13

Taky pravda. Ale je to od nich hnus, brát kč na úkor dětí

WeruskaSK

WeruskaSK, 2. 10. 2018, 14.49

staci aby raz za pol rok alebo rok rodicia poslali pohladnicu, ani nemusia navstivit

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů