Užívání nosniho spreje v těhotenství a při kojeni :(

zobrazeno 2884×

Vložil(a): Nik12345, 18. 3. 2019 16.20

Ahoj holky mám dotaz , bohužel jsem už par let závislá na nosním spreji Otrivinu pro dospělé , momentálně jsem těhotná a když jsem zkoušela použit přímo kapky s mořskou soli nepomahaji , miminko je zatím v pořádku zaplat pánbůh , našla by se některá která též kapala cele těhotenství i v průběhu kojeni a miminko je v pořádku prosím komentáře jak jsem špatná atd jsi nechte vím ze to není dobre , a taky až přestanu kojit to chci řešit . Spíše bych chtěla uklidnit ze vtom nejsem sama .... a ze si některá také tím prochází prošla a vše bylo v pořádku dekuju

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lenica, 11. 8. 2020, 14.29

Jsem závislá na Olynthu víc jak 15let. Mám 10ti letého zdravého syna. Teď jsem těhotná a sprej mám pořád u sebe. Kupuji si červený Olynth a ředím to 3x s Vincentkou. Miminko je v pořádku a já taky.

Mygara

Mygara, 3. 4. 2019, 10.15

Zkus to prosím alespoň trochu omezit

WeruskaSK

WeruskaSK, 25. 3. 2019, 13.36

ja som mala rodit v aprili a od marca som mala plny nos kvoli alergii, na ktoru som si nemohla nic dat, tak som si dala otrivin detsky, ze sak co ked to mozu deti mozem aj ja tehotna, no ale gynekologicka mi vravela ze nesmiem lebo on posobi na tie iste receptory ako ma maternica a mozem vyvolat porod, nieco take ak si dobre pamatam, tak si to pre istotu over

Lusesita25, 23. 3. 2019, 22.01

Každou rýmu používám Olynth nebo Nasivin a děti jsou v pořádku. Nic jiného mi nepomáhá. Jinak jestli používáš kapky co chvili, tak to už chce řešit.

Adrianita, 20. 3. 2019, 21.57

Je tolik jiných možností, rozhodně bych řešila hned.

L.janicka.l

L.janicka.l, 20. 3. 2019, 21.13

Pouzivala jsem morkou vodu, me jine spreje nevyhovuji

Mildret, 19. 3. 2019, 14.00

Já jsem užívala Olynth pro děti nebo Nasivin pro miminka. Když bylo nejhůř tak mi sama paní doktorka doporučila Otrivin . Samozřejmě nic se nemá přehánět. Pak jsem zase přešla na miminkovské kapky a Sterimar.

Zdeňka S., 19. 3. 2019, 13.50

Já jsem v těhotenství taky používala sprej , ale je fakt že pak jsem přešla na Vincentka, stříkala jsem si ji každou chvilku a bylo to v pohodě .

NiFee

NiFee, 19. 3. 2019, 12.50

Pár dni po vysadení spreja ti to prejde. Poznam par ludi co boli zavislý a trvalo tak 2-3týždne , že mali nadchu a potom už nebolo treba žiaden.

V007A, 19. 3. 2019, 10.04

A co zkusit napařování nebo inhalování?

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů