Únava

zobrazeno 3233×

Vložil(a): Anna K., 23. 9. 2016 14.30

Maminky jsem ve 36tt a je to ze dne na den horší a horší. Jakákoliv malá činnost mně neskutečně unavuje. Poutíram prach po byťe,navařím a můžu jít minimálně na hodinu a půl jít spát. A to v noci spím dobře. Kafe moc nechci pít, dávam si tak 2x týdně. Neměly jste na to nějaký fígl? A jak jste poslední týdny vašeho těhoteství prožívaly vy? :)

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Kamcca, 28. 9. 2023, 22.01

Já už mám teď problém spát kvůli bříšku, hledala jsem nějakou pomůcky na polohování a našla jsem takový multifunkční polštář i na spaní, později na kojení od firmy Matýsek, spal jste někdo s něčím takovým, nemáte případně zkušenost s tou firmou, přijde mi, že mají opravdu fajn věci

koliaska105, 23. 4. 2020, 19.36

Myslím si, že únava v těhotenství je celkem normální. Pamatuji si, že já s ní celkem úspěšně bojovala pomocí guarany. Tu užívám i dnes, když začnu pociťovat nedostatek energie. Asi nejvíc se mi osvědčila guarana tady odtud: https://eshop.guaranaplus.cz/guarana

novaklen, 10. 11. 2022, 13.19

Guarana je parádní, také s ní mám velice dobré zkušenosti. Je hlavně super, že to je přírodní. Co se mi ale mimo ní také dost osvědčilo je třeba energetický nápoj Lift Off od Herbalife. Znáte? Jestli ne, tak na to určitě zkuste mrknout. Dá se to sehnat například tady - https://www.herbalife.cz/produkty/3152-lift-off-citron-limetka-10-tablet/

Ajaz, 30. 9. 2018, 21.38

Únava je velmi často, zejména v těhotenství, spojena s nedostatkem železa. Řešila jsem tento problém se svým lékařem a doporučil mi nové přírodní železo GlobiFer forte. Užívání bylo naprosto bez problémů (žádná zácpa, nevolnosti...) a cítila jsem se mnohem lépe. Určitě doporučuji.

Mygara

Mygara, 5. 11. 2017, 6.10

bohužel ten spánek dělá divy, ale zabralo i cvičení

Kikinka30, 27. 3. 2017, 6.57

Zkuste hodne spat a odpocivat

Fuga

Fuga, 9. 1. 2017, 4.57

já byla taky unavená a jestli můžete spát, tak spěte, pak si užijete ponocování

Minnie, 6. 12. 2016, 12.59

Já byla unavená v 1.trimestru, ke konci jsem měla energie na rozdávání

Lusesita25, 10. 10. 2016, 17.57

Kdyz to slo tak jsem si sla proste lehnout a s klidem v dusi jsem i usnula. Jestli se nam povede druhatko tak predpokladam ze syn me spat nenecha

Zuzka Čtvrtečková, 28. 9. 2016, 0.12

Poslední týdny,dny a hodiny s mladším synem byl děs Kávu jsem pila dvakrát za den - i kvůli nízkému tlaku. I pár hodin před porodem jsem prospala

vendy.z, 26. 9. 2016, 13.17

To zvládnete, tělo prostě potřebuje odpočívat

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů