Jméno pro holčičku

zobrazeno 3933×

Vložil(a): misina01, 8. 1. 2017 19.41

Ahoj holky, moc vás prosím o radu. Jsem už úplně bez nápadu. Čekáme vysněnou holčičku a byli jsme s manželem posledních 5 let domluvení, že to bude v každém případě Natálie. Bohužel jsem to jméno sdělili kamarádům, kterým se nelíbilo a oni ho asi dva mesice na to dali své dceři. Takže my ho dávat nebudeme. Hodně mě to od nich mrzelo a nečekala jsem to, tak si teď lámeme hlavu, jaké jiné jméno. Prošli jsme kalendář i Knappove a vybrali jsme 3 jména. Já jedno, manžel dvě. V nabídce je tedy Nela, Ella a Melánie. Které z nich se vám líbí nejvíc? Nebo vám přijde nejhezčí? Je mi tak nějak jedno, kolik dětí se s těmi jmény rodí, jde mi spíš o to, aby mě jednou malá za jméno neproklinala. Děkuji moc za názory a hezký večer :-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

eliskaslunko, 20. 2. 2024, 20.52

My vybírali jméno na webu https://www.namesofwomen.org/ a nakonec jsme skončili u Nella (se dvěma L). Zní to cize, ale i mile a líbí se mi zdrobnělina Nellinka

Žofinka

Žofinka, 6. 12. 2017, 15.04

já bych volola Nelinku

Mygara

Mygara, 6. 4. 2017, 9.29

mě se líbí Nela

Kikinka30, 27. 3. 2017, 6.55

Krasna,jsem zastance pro ceska, ale Melanie,Mel je pekne

vivianr, 15. 1. 2017, 18.41

Osobně bych nechtěla ani jedno. Já jména hledala ve vlastním rodokmenu. Nelinka mi je nejsympatičtější

vendy.z, 11. 1. 2017, 17.18

Melánie je hezké - má kamarádka. Klidně si dejte Natálii, budou holky kamarádky. Naše Markétka má ve školce nejlepší kamarádku Markétku

Mildret, 10. 1. 2017, 14.25

Všechny jsou moc krásné Ela se mi líbí moc a Melanie je prostě nádherné

Petra Schoberová, 10. 1. 2017, 12.56

Líbí se mi ta Nela.. Ja bych chtěla (kdyby někdy :D) Gabrielu nebo Miriam

Petra Önder (petrao)

petrao, 9. 1. 2017, 21.05

Stalo se mi to podobné s kamarádkou, že jsme si před x lety říkala jaká jména pro holku se nám líbí a ačkoli se lišila, ona dala svojí holčičce co se jí narodila dříve "naše" vybrané jméno pořád mi tvrdila, že to nevěděla apod. Mimochodem teď máme Elu (jedno L) líbí se mi ale moc Melánie, je to originální !!

Lusesita25, 9. 1. 2017, 20.59

Taky bych dala Natalii a co ze ji maji i oni. Jinak za me Nela.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů