Priznaky

zobrazeno 177×

Vložil(a): dadinkamaminka, 7. 2. 2019 8.38

Ahoj :) Chtela bych se zeptat, jestli je tady nekdo, kdo nemel v tehu temer zadne priznaky tehotenstvi? Ja krome obcasneho zvedani zaludku po ranu nepocituji skoro zadne zmeny... U prvniho tehu jsem tri mesice prozvracela a ted nic. Zacina me to docela desit a mam obavy, aby bylo vse v poradku... Navic vcera jsem objevila na spodnim pradle hnedy vytok, ktery se objevil narazove a hned zmizel. Nevim...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

DB, 17. 2. 2019, 0.05

Já jsem první měla úplně v pohodě jen zvýšená únava a u druhého mi bylo pořád špatně od žaludku. Buď ráda že je ti dobře a užívej si těhotenství. Výtok nárazový si myslím že je normální, netrápila bych se tím.

Karolina97, 12. 2. 2019, 13.47

Já kdybych nedostala zánět močového měchýře a neskončila v nemocnici tak jsem ani nevěděla, že jsem těhotná. Měla jsem problémy spíš až tak v půlce a to jen kvůli zánětům a častému výtoku. Myslím si, že je vše v pořádku. Nehroť to tolik, pokud se cítíš v pohodě, tak se zbytečně nestresuj, už kvůli miminku.

Adrianita, 10. 2. 2019, 17.36

Moc vše řešíš a sleduješ. Každé těhotenství je jiné, jak u různých žen, tak i u jedné ženy může být každé těhotenství jiné. Buď ráda, že je ti dobře a můžeš fungovat normálně se synem. Vyloženě výtok nevím, ale špinění po větší zátěži nebo sexu může jednorázově být,ale ne krvácení. Pokud už je vše v pořádku, netrapila bych se tím.

Misska20, 9. 2. 2019, 21.56

Já u prvního těhu naprostá pohoda, vůbec bych neřekla že jsem těhotná jen to rostoucí bříško (kluk) u druhého těhu mi bylo pěkně zle, naštěstí bez zvracení (holka) takže buď jen ráda, že ti nic není 😉

Mygara

Mygara, 9. 2. 2019, 15.17

Já taky nic až tak zvláštního neměla vadily mi některé pachy občas se mi zvedal žaludek ale nic zvláštního to by se dalo přisuzovat i něčemu jinému

Minnie, 7. 2. 2019, 23.12

Buď ráda. Já blila u všech a u třetího navím nesnesitelná únava. Usínala jsem i ve frontě u pokladny vestoje.

Aliisha

Aliisha, 7. 2. 2019, 22.11

Já měla nevolnosti jen jeden den. Pak jsem ani nevěděla, že jsem těhotná. Pokud by se výtok opakovat, běžela bych k lékaři.

Adelinka, 7. 2. 2019, 21.52

Já jsem neměla žádné příznaky, akorát jsem častěji jedla, jinak mi bylo nevolno. Zvracela jsem jen jednou a to bylo při dlouhé cestě autem. Ze začátku jsem špinila a pak mi na to gynekolog předepsal hormony, které jsem brala celý první trimestr.

Eliška Kozlova, 7. 2. 2019, 21.00

Ja se u všech třech cítila i vypadala jako nemocná, takže jsem musela brzo s pravdou ven, protože me posílali k lékaři, bolel me žaludek asi od 8tt do 16tt, ale nezvracela jsem, pobolivala me i hlava, podbrisek, prsa (všechno jako při Ms, ale bez Ms). Občasný vytok jsem měla taky, nejvíc ze začátku a ke konci těhotenství, ale spíše čirá.

ROMA-Z, 7. 2. 2019, 20.31

To je přece super, jen tak dál, pohoda a klídek. Taky jsem měla klidné těhotenství.

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací