Priznaky

zobrazeno 2100×

Vložil(a): dadinkamaminka, 7. 2. 2019 8.38

Ahoj :) Chtela bych se zeptat, jestli je tady nekdo, kdo nemel v tehu temer zadne priznaky tehotenstvi? Ja krome obcasneho zvedani zaludku po ranu nepocituji skoro zadne zmeny... U prvniho tehu jsem tri mesice prozvracela a ted nic. Zacina me to docela desit a mam obavy, aby bylo vse v poradku... Navic vcera jsem objevila na spodnim pradle hnedy vytok, ktery se objevil narazove a hned zmizel. Nevim...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga

Fuga, 22. 2. 2019, 16.23

Já tedy nic zvláštního, až na to, že jsem špinila, a to mě děsilo

DB, 17. 2. 2019, 0.05

Já jsem první měla úplně v pohodě jen zvýšená únava a u druhého mi bylo pořád špatně od žaludku. Buď ráda že je ti dobře a užívej si těhotenství. Výtok nárazový si myslím že je normální, netrápila bych se tím.

Karolina97, 12. 2. 2019, 13.47

Já kdybych nedostala zánět močového měchýře a neskončila v nemocnici tak jsem ani nevěděla, že jsem těhotná. Měla jsem problémy spíš až tak v půlce a to jen kvůli zánětům a častému výtoku. Myslím si, že je vše v pořádku. Nehroť to tolik, pokud se cítíš v pohodě, tak se zbytečně nestresuj, už kvůli miminku.

Adrianita, 10. 2. 2019, 17.36

Moc vše řešíš a sleduješ. Každé těhotenství je jiné, jak u různých žen, tak i u jedné ženy může být každé těhotenství jiné. Buď ráda, že je ti dobře a můžeš fungovat normálně se synem. Vyloženě výtok nevím, ale špinění po větší zátěži nebo sexu může jednorázově být,ale ne krvácení. Pokud už je vše v pořádku, netrapila bych se tím.

Misska20, 9. 2. 2019, 21.56

Já u prvního těhu naprostá pohoda, vůbec bych neřekla že jsem těhotná jen to rostoucí bříško (kluk) u druhého těhu mi bylo pěkně zle, naštěstí bez zvracení (holka) takže buď jen ráda, že ti nic není 😉

Mygara

Mygara, 9. 2. 2019, 15.17

Já taky nic až tak zvláštního neměla vadily mi některé pachy občas se mi zvedal žaludek ale nic zvláštního to by se dalo přisuzovat i něčemu jinému

Minnie, 7. 2. 2019, 23.12

Buď ráda. Já blila u všech a u třetího navím nesnesitelná únava. Usínala jsem i ve frontě u pokladny vestoje.

Aliisha

Aliisha, 7. 2. 2019, 22.11

Já měla nevolnosti jen jeden den. Pak jsem ani nevěděla, že jsem těhotná. Pokud by se výtok opakovat, běžela bych k lékaři.

Adelinka, 7. 2. 2019, 21.52

Já jsem neměla žádné příznaky, akorát jsem častěji jedla, jinak mi bylo nevolno. Zvracela jsem jen jednou a to bylo při dlouhé cestě autem. Ze začátku jsem špinila a pak mi na to gynekolog předepsal hormony, které jsem brala celý první trimestr.

Eliška Kozlova, 7. 2. 2019, 21.00

Ja se u všech třech cítila i vypadala jako nemocná, takže jsem musela brzo s pravdou ven, protože me posílali k lékaři, bolel me žaludek asi od 8tt do 16tt, ale nezvracela jsem, pobolivala me i hlava, podbrisek, prsa (všechno jako při Ms, ale bez Ms). Občasný vytok jsem měla taky, nejvíc ze začátku a ke konci těhotenství, ale spíše čirá.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů