Anglie (Londýn) – výprava za Harry Potterem

zobrazeno 8070×

Vložil(a): Zuzi, 15. 7. 2015 12.43

Akce již proběhla
Region:
Zahraničí
Začátek akce:
25. 9. 2015, 12.37
Konec akce:
27. 9. 2015, 20.00
Telefon:
723412177
E-mail:
boleslavskacestovka@seznam.cz
Web:
www.boleslavskacestovka.cz/harry_15.php
Adresa:
Leavesden
WD25 7LR Londýn
Velká Británie

25.9. – 27.9.2015 / Základní cena: 3900,-Kč (+ vstupenka do ateliérů Warner Bros Studio)

POZOR! Když uvedete do poznámky k zájezdu, že jdete z webu ProMaminky.cz, domluvily jsme pro Vás akční cenu 1800,-Kč / osobu! (při zadání hesla web ProMaminky.cz)

Vydejte se s námi na unikátní poznávací zájezd do Londýna, na kterém navštívíte filmové ateliéry Warner Bros. Studio, ve kterých vznikala filmová sága o Harry Potterovi. Prohlédnete si také nejznámější památky města s naším průvodcem či se budete moci vydat na výhodné nákupy na vyhlášených místech.

Více informací ZDE

 

Časový program zájezdu:

Odjezd z ČR v pátek (z Prahy Florence kolem 13 hod.), přejezd přes SRN, Belgii a Francii. Časně ráno příjezd do Calais. Trajekt přes kanál La Manche, vylodění v Británii, vstup  na území Anglie v Doveru.

Program zahájíme dopolední návštěvou filmových ateliérů Warner Bros. Studios na předměstí Londýna v Leavesdeanu, kde se v rámci prohlídky na vlastní kůži seznámíme s fantastickým světem Harryho Pottera, který stvořila britská spisovatelka J. K. Rowlingová. Po prohlídce se autobusem přesuneme do centra Londýna, kde v rámci prohlídky města zavítáme k jeho nejznámějším památkám (Houses of Parliament, Big Ben, Westminsterské opatství, Buckinghamský palác, náměstí Trafalgar Square, tržiště Covent Garden, hračkářství Hamley’s či obchodní dům Lillywhites, St. James’s Park).

Odpoledne a večer nás čeká volný program, který můžete využít k nákupům na vyhlášených místech jako obchodní třída Oxford Street. Navštívit zdarma můžete také Národní galerii či Britské muzeum.

Odjezd z Londýna večer. Poté přes kanál La Manche trajektem z Doveru do Calais. Cesta zpět přes Belgii, SRN do ČR.  Návrat do Prahy v neděli večer.

Cena zájezdu zahrnuje:

- dopravu zájezdovým autobusem vč. lodního trajektu, s klimatizací, WC, videem a občerstvením u řidičů

- průvodcovské služby

 

Cena zájezdu nezahrnuje:

- Balíček vstupného do filmových ateliérů Warner Bros. Studios (vstupné, rezervační poplatek): cca 1300,-Kč/dospělí, a osoby od 16 let, děti do 16 let cca 1000,-Kč, děti do 5 let v doprovodu rodiču zdarma. V rámci časového sledu (hlavní bus musí čerpat min. 9-ti hodinovou pauzu) je možné, že bude objednán autobusový transfer do centra Londýna (cena do 10 GBP/os.)

- Fakultativní orientační příplatky v Londýně: vstupy - Cabinet War Rooms cca 12 Liber, jízdné metrem cca 10 Liber, jízdné lodí cca 8 Liber, bitevní loď Belfast cca 15 Liber, (do 16 let zdarma), pevnost Tower cca 22 Liber, studenti a senioři 18 Liber (skupinové vstupné 18 Liber, studenti a senioři 15 Liber), London Eye cca 20 Liber, Windsor Caple cca 15 Liber

- Připojištění léčebných výloh+jiné typy pojistných událostí (lze přiobjednat)  v ceně 48,-Kč/os.

 

Příplatek za využití svozových nástupních míst do Prahy (lze přiobjednat): 

- nástupní místa A - Hradec Králové, Pardubice – 300,-Kč/os. , nástupní místa B – Brno, České Budějovice, Písek – 390,-Kč/os.                                                          

Základní trasa:

Praha Florenc – Beroun – Zdice – Rokycany – Plzeň – Nýřany - Rozvadov

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Zahraničí.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (1 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zdeňka S., 14. 7. 2018, 18.06

To by se mi moc líbilo před nějakými 18.lety teď už mě Harry Potter moc nebere

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů