Anglie (Londýn) – výprava za Harry Potterem

zobrazeno 2474×

Vložil(a): Zuzi, 15. 7. 2015 12.43

Akce již proběhla
Region:
Zahraničí
Začátek akce:
25. 9. 2015, 12.37
Konec akce:
27. 9. 2015, 20.00
Telefon:
723412177
E-mail:
boleslavskacestovka@seznam.cz
Web:
www.boleslavskacestovka.cz/harry_15.php
Adresa:
Leavesden
WD25 7LR Londýn
Velká Británie

25.9. – 27.9.2015 / Základní cena: 3900,-Kč (+ vstupenka do ateliérů Warner Bros Studio)

POZOR! Když uvedete do poznámky k zájezdu, že jdete z webu ProMaminky.cz, domluvily jsme pro Vás akční cenu 1800,-Kč / osobu! (při zadání hesla web ProMaminky.cz)

Vydejte se s námi na unikátní poznávací zájezd do Londýna, na kterém navštívíte filmové ateliéry Warner Bros. Studio, ve kterých vznikala filmová sága o Harry Potterovi. Prohlédnete si také nejznámější památky města s naším průvodcem či se budete moci vydat na výhodné nákupy na vyhlášených místech.

Více informací ZDE

 

Časový program zájezdu:

Odjezd z ČR v pátek (z Prahy Florence kolem 13 hod.), přejezd přes SRN, Belgii a Francii. Časně ráno příjezd do Calais. Trajekt přes kanál La Manche, vylodění v Británii, vstup  na území Anglie v Doveru.

Program zahájíme dopolední návštěvou filmových ateliérů Warner Bros. Studios na předměstí Londýna v Leavesdeanu, kde se v rámci prohlídky na vlastní kůži seznámíme s fantastickým světem Harryho Pottera, který stvořila britská spisovatelka J. K. Rowlingová. Po prohlídce se autobusem přesuneme do centra Londýna, kde v rámci prohlídky města zavítáme k jeho nejznámějším památkám (Houses of Parliament, Big Ben, Westminsterské opatství, Buckinghamský palác, náměstí Trafalgar Square, tržiště Covent Garden, hračkářství Hamley’s či obchodní dům Lillywhites, St. James’s Park).

Odpoledne a večer nás čeká volný program, který můžete využít k nákupům na vyhlášených místech jako obchodní třída Oxford Street. Navštívit zdarma můžete také Národní galerii či Britské muzeum.

Odjezd z Londýna večer. Poté přes kanál La Manche trajektem z Doveru do Calais. Cesta zpět přes Belgii, SRN do ČR.  Návrat do Prahy v neděli večer.

Cena zájezdu zahrnuje:

- dopravu zájezdovým autobusem vč. lodního trajektu, s klimatizací, WC, videem a občerstvením u řidičů

- průvodcovské služby

 

Cena zájezdu nezahrnuje:

- Balíček vstupného do filmových ateliérů Warner Bros. Studios (vstupné, rezervační poplatek): cca 1300,-Kč/dospělí, a osoby od 16 let, děti do 16 let cca 1000,-Kč, děti do 5 let v doprovodu rodiču zdarma. V rámci časového sledu (hlavní bus musí čerpat min. 9-ti hodinovou pauzu) je možné, že bude objednán autobusový transfer do centra Londýna (cena do 10 GBP/os.)

- Fakultativní orientační příplatky v Londýně: vstupy - Cabinet War Rooms cca 12 Liber, jízdné metrem cca 10 Liber, jízdné lodí cca 8 Liber, bitevní loď Belfast cca 15 Liber, (do 16 let zdarma), pevnost Tower cca 22 Liber, studenti a senioři 18 Liber (skupinové vstupné 18 Liber, studenti a senioři 15 Liber), London Eye cca 20 Liber, Windsor Caple cca 15 Liber

- Připojištění léčebných výloh+jiné typy pojistných událostí (lze přiobjednat)  v ceně 48,-Kč/os.

 

Příplatek za využití svozových nástupních míst do Prahy (lze přiobjednat): 

- nástupní místa A - Hradec Králové, Pardubice – 300,-Kč/os. , nástupní místa B – Brno, České Budějovice, Písek – 390,-Kč/os.                                                          

Základní trasa:

Praha Florenc – Beroun – Zdice – Rokycany – Plzeň – Nýřany - Rozvadov

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Zahraničí.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací