Řevnický rodinný festival Hravě a zdravě

zobrazeno 226×

Vložil(a): anyvin, 7. 6. 2019 12.56

Akce již proběhla
Region:
Středočeský kraj
Začátek akce:
8. 6. 2019, 11.00
Konec akce:
8. 6. 2019, 18.00
E-mail:
hraveazdrave@centrum.cz
Web:
www.facebook.com/events/2008481522534482/
Adresa:
nám. Krále Jiřího z Poděbrad
25230 Řevnice
Česká republika

Pátý ročník největšího rodinného festivalu v regionu. Letos v novém termínu!
Prezentace místních a okolních spolků, kroužků, organizací, podnikatelů.....Přijďte se dobře najíst, nakoupit, pobavit se se sousedy, známými a přáteli, zatančit si a poslechnout skvělou hudbu. I letos budete mít příležitost absolvovat oblíbenou Rodinnou hru a vyhrát spousty krásných cen.

A my, maminky z ProMaminky, ani letos nebudeme na festivalu chybět! Opět pro Vás zajistíme zázemí pro všechny maminky, tatínky a jejich děti! :) Stavte se a uvidíte :)

Program:
Od 11.00 hod. bude zahájen tradičně na řevnickém náměstí Krále Jiřího z Poděbrad program a velký trh v rámci tradičního Hravě a zdravě. Náměstí bude opět ten den uzavřeno pro veškerou dopravu (vyjímku tvoří složky integrovaného záchranného sboru).

Ve 13.00 hod. odstartuje oblíbená Rodinná hra po Řevnicích. Festival se soustředí převážně na prezentací místních a okolních kroužků, spolků, obchodníků, organizací a podnikatelů. Dává ale prostor take zájemcům z řad komerční sféry, která se jakkoliv ztotožňuje s akcemi podobného komunitního rázu. Tématem letošního roku je přátelství, rodina, sousedské vztahy. Hlavně ale hravě a zdravě!

V 15.00 hod. bude v prostranství kolem ZUŠ (zámečku) zahájen Mixfestival, jehož letošním tématem jsou ŽIVLY. Jedná se o volnou přehlídku hudby, tance, divadla a výtvarného umění, která je určená pro nejmladší a mladé začínající umělce základních, středních uměleckých škol a profesionálních I amatérských tanečních a divadelních spolků regionu nejen Dolní Berounky, ale I z celého Středočeského kraje. Mixfestival má za cíl podpořit děti a mládež v oblasti vzdělávání a kultury. Festival je multižánrový a vznikl z důvodu absence podobné akce nejen v našem regionu, ale I v celém Středočeském kraji.

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Středočeský kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (1 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zdeňka S., 11. 6. 2019, 10.38

Skvělé téma, rodina a dobré sousedské vztahy jsou hodně důležité

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací