Milovice - Mirákulum: Křest knihy Ducháčkovic rodina aneb Mlžani v nesnázích

zobrazeno 768×

Vložil(a): Lindi82, 2. 6. 2016 9.03

Akce již proběhla
Region:
Středočeský kraj
Začátek akce:
4. 6. 2016, 13.30
Konec akce:
4. 6. 2016, 18.00
Telefon:
+420 730 510 985
E-mail:
park@mirakulum.cz
Web:
www.mirakulum.cz/category/program-parku-mirakulum/
Adresa:
Topolová 629
289 24 Milovice
Česká republika (Park Mirakulum)

V polovině května vyšla v nakladatelství Fragment, které patří do skupiny Albatros Media, nová kniha z dětmi oblíbené série o Ducháčkovic rodině. Autorka Sandra Vebrová pro ni tentokrát zvolila podtitul Mlžani v nesnázích.

Poprvé jej  budete moci otevřít třeba 4. června v Parku Mirakulum. Od 14:00 proběhne křest této knížky a oslava narozenin milovických paterčat Martina, Alexe, Terezky, Daniela a Michaela.

Tři duchařské příběhy zavedou všechny malé milovníky dobrodružství a napětí do světa tajemných ale milých a veselých Mlžanů, kteří se tentokrát budou muset vypořádat s velkou nesnází. V jejich duším světě se nečekaně ztrácí mlha a všechno je vzhůru nohama. Mlžani musejí rychle najít řešení, začíná hra o čas. Je před nimi dobrodružná cesta plná strašidelných setkání, nečekaných zvratů, napínavého pátrání, ale i legrace.

Dozvíte se, co čeká naše dobrodruhy, sourozence Simona, Olívii a Bubiho, v Dávnokraji a zda existují oblasti s pořádně mrzutými, nevyzpytatelnými duchy. A objevíte také tajemství kouzelných Mlhčarovníků, mlhylačných Mlhupírů a záhadné Strašidelné rady.

Sandra Vebrová je vítězkou literární soutěže o nejlepší pohádkový příběh pořádané Českým rozhlasem a také autorkou oblíbené dětské fantasy Luko, malý vlkodlak. V sérii o Ducháčkovic rodině zatím napsala tři knihy – Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi, Ducháčkovic rodina aneb Tajemství půlnoční mlh a aktuální Ducháčkovic rodina aneb Mlžani v nesnázích. První díl série získal literární cenu „SUK – Čteme všichni 2014 – Cena Noci s Andersenem“.

Celý program:

13:30  Sokolník

14:00  Křest třetího dílu knižní série Ducháčkovic rodina a oslava milovických paterčat

15:00  Klaun Mireček

16:00  Sokolník

17:00  Klaun Mireček

 

Sokolník - Ukázka dravců, která je doplněna odborným výkladem zkušeného sokolníka Milana Straky. Program je obohacen o přelety dravců nad diváky a možnost přímého kontaktu s dravci.

 

Klaun Mireček a Leontýnka - Děti jsou okamžitě vtaženy do tanečního reje. Celý program se nese heslem „Kdo neumí, ten se to prostě naučí“. Mireček a kamarádi radí a předvádějí jak se dané tanečky provádějí.

Sdílejte:   | 
1

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Středočeský kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací