Mělník - Pochod dýní městem, Vrázova vyhlídka

zobrazeno 878×

Vložil(a): Jana N., 24. 10. 2014 17.09

Akce již proběhla
Region:
Středočeský kraj
Začátek akce:
1. 11. 2014, 18.30
Konec akce:
1. 11. 2014, 20.30
Web:
www.facebook.com/events/1490314721223432/?ref_newsfeed_story_type=regular
Adresa:
K Mostu
27601 Mělník
Česká republika (Vrázova vyhlídka)

Sejdeme se s již náležitě upravenými („vyřezanými“) dýněmi v sobotu 1. 11. v 18.30 na Vrázově vyhlídce. Chvíli počkáme na opozdilce a zvolna se se zářícími dýněmi v rukou (či na hlavě, v kárce, kočárku nebo jakkoli) vydáme směrem k mostu. Již cestou bude možné pořizovat jistě zajímavé halloweenské fotografie i s Mělníkem v pozadí, a na mostě zkusíme dýně nějak zajímavě naaranžovat - třeba ho jimi překleneme po celé délce. To by bylo něco i pro fotografy! Následně se... od mostu vydáme k bývalé Vojenské správě a odtud na náměstí, kde můžeme vytvořit vskutku kouzelnou atmosféru a budeme moci Mělník představit doslova v novém světle :)

Tematické halloweenské kostýmy samozřejmě vítány!

Je to akce pro radost, pro nás, pro dobrý pocit z našeho města, které si tak uděláme zase o něco krásnější. Můžeme tak oživit Vrázovu vyhlídku a celou ulici K Mostu, která je pro podobné účely zatím opomíjena.

Soutěže:
O nej dýni – bude vybrána jedna dýně jako vítězka (může být vybrána dle velikosti, malosti, hezkosti, nehezkosti, kreativita jejího designéra atd. :) ). Porota se bude anonymně pohybovat mezi účastníky a hodnotit.

O nejhezčí mělnickou dýňovou fotku – foťte během průvodu a pak nám své fotky pošlete, my je zveřejníme na fb stránce Máme rádi Mělník a o výsledcích rozhodnou podobně jako při poslední fotografické soutěži sami fanoušci :) Do soutěže se mohou zapojit i snímky pořízené mimo pochod.

Ceny budou opět hodnotné ;)

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Středočeský kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací